Sveikatos konferencija „Švyturio“ arenoje – „5‘i moters grožio pojūčiai: išmintis, veikla, kūnas, atsakingumas, sveikata“

Sveikatos konferencija „Švyturio“ arenoje – „5‘i moters grožio pojūčiai: išmintis, veikla, kūnas, atsakingumas, sveikata“
AA

Prieškalėdiniu laikotarpiu į Klaipėdą pirmąjį kartą atvyksta vieni didžiausių parodų organizatorių šalyje, uostamiesčio gyventojus kviečiantys apsilankyti renginyje „Moters kodas 2022“.

Paskutinįjį lapkričio savaitgalį, 25-27 dienomis „Švyturio“ arenoje vyksiančioje parodoje lankytojų lauks sveikatos konferencija.

„Į Klaipėdą tokiu formatu atvykstu pirmąjį kartą ir pasirinkome ypatingą – šventinį – laikotarpį. Kuomet turime gerą sveikatos būseną, tai nuostabiausia ką galime dovanoti sau ir savo artimam, mylimam žmogui, šventiniu laikotarpiu ir ne tik“ - sako konferenciją organizuojančio nevyriausybinės organizacijos, VšĮ Sveikim kartu vadovas Virginijus Šaulys.

Trumpai apie konferencijos lektorius:

Virginija Grigaitė-Petkevičienė - Būk sveikas, stiprus, energingas...Tik sportas Jums gali padėti tapti laimingesnius.

Daugkartinė Lietuvos trišuolio rekordininkė, čempionė, trenerė.

Bet koks sportas yra svarbus sveikatai ir grožiui, kas ne per daug ir ne per mažai! Jei pasirinksime vieną judėjimo rūšį, treniruosime vieną organizmo funkciją, įjungdami į darbą keletą raumenų. Žmogui būtina sistemingai lavinti ištvermę, jėgą, pusiausvyrą, koordinaciją, greitumą, kad būtų sveiki kaulai, raumenys, širdis, kraujagyslės, kepenys, inkstai, žarnynas, kad teisingai veiktų nervų, imuninė, endokrininė sistema, kraujotaka, limfotaka ir kt.

Jei bandytume sportuoti visas sporto rūšis, neužtektų laiko. Todėl funkcinės treniruotės reikalingos ne tik kūno grožiui, tačiau ir sveikatai – apsaugo nuo daugybės ligų. Fiziniai pratimai gali padėti naikinti vėžio ląsteles, sumažinti uždegiminius procesus, pagerinti kraujo rodiklius, greičiau atsigauti po chemoterapijos. kaip pasirinkti sau tinkamus pratimus ir įgyvendinti praktiškai namie ir/arba lauke, nuo ko pradėti?

Diana Zarumskienė - Emocinė gerovė versle ir gyvenime. Ar įmanoma kurti ir vystyti tvarų verslą, be perdegimo, siekiant ilgalaikės, o ne vienos nakties sėkmės?

Holistinė koučerė, sertifikuota MasterMind moderatorė ir himalajų jogos praktikė, HR specialistė.

Šiandien gera savijauta – tai ne tik fizinė, bet ir psichinė sveikata. Psichinė sveikata – tai emocinė ir dvasinė būsena, kuomet žmogus leidžia sau džiaugtis gyvenimu, patiria pilnatvės jausmą, taip pat moka išgyventi ir liūdesį, skausmą. Gera psichinė sveikata – tai nėra tik psichikos sveikatos sutrikimų nebūvimas. Žmogaus geros psichinės sveikatos rodikliai – gebėjimas užmegzti bei palaikyti sveikus asmeninius santykius, mokėjimas įveikti sunkumus, atsakingas sprendimų priėmimas, galimybė išreikšti save.

 

Laura Romeraitė-Kuklierienė - gydytoja dietologė, nepriklausoma mitybos ekspertė Baltijos šalims, MB L. Romeraitės dietoterapijos centro įkūrėja ir vadovė.

Mano praktikoje dažnai neužtenka vien tik medicininių dietologijos žinių. Žmogus tikisi rezultato, todėl gilinu žinias kitose, alternatyviose dietologijai, srityse (psichologijos, sporto, laboratorinės diagnostikos, farmakologijos ir kt.), kad pacientui galėčiau suteikti visapusę pagalbą bei palaikymą.

 

Viktorija Dombrauskienė - knygos "Puikybės karūna" autorė.

Pati išgyvenusi onkologiją į pasaulį žvelgiu kito žmogaus akimis. Savo patirtį sudėjus i knygą - suvokiau, jog tokia buvo mano misija. Kaip ir kiekvieno iš mūsų gyvenime yra MISIJA ir tai, tikiu, Dievo dovana.

 

Virginijus Šaulys - konferencijos/diskusijos moderatorius, VšĮ "Sveikim kartu" vadovas, meno terapijos spektaklio NenuGALĖTIeji idėjos autorius ir kūrėjas, knygos VĖŽYS 24/7 autorius.

Konferencija vyks Klaipėdos „Švyturio“ arenoje lapkričio 26 d. nuo 11 val. Įėjimas nemokamas, kvietimų teirautis reikia arenos kasoje, kvietimų kiekis ribotas. Senjorams, neįgaliesiems, su POLA kortele bei vaikams iki 10 metų su suaugusiųjų priežiūra renginys – nemokamas.

 

Informacinis renginio rėmėjas – soc. t. „Klaipėda aš su tavim“

 

Ikona, uždaryti