Startuoja registracija į drakonų valčių lenktynes

Startuoja registracija į drakonų valčių lenktynes
AA

Didžiausias vasaros renginys – Jūros šventė ir Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos organizuojamos drakonų valčių lenktynės – du vienas nuo kito jau neatsiejami renginiai. Skelbiama registracija į šį renginį, organizuojamą jau 11 metus iš eilės, o šių varžybų aistruoliai kviečiami aktyviai registruotis.

„Kasmet vis didesnio dalyvių ir žiūrovų susidomėjimo sulaukiančios drakonų valčių lenktynės šiemet žengia į antrą dešimtį. Subrendusios ir savo statusą tarp Jūros šventės renginių jau įgijusios varžybos šiemet tikisi suburti ne mažesnį nei ankstesniais metais dalyvausiančių komandų skaičių. Tikime, kad žmonės yra išsiilgę sporto ir susitikimų“, – teigia renginio organizatorė, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos Rinkodaros skyriaus specialistė Irina Novikova.

Registracija į drakonų valčių lenktynes vykdoma iki liepos 12 dienos el. paštu i.novikova@port.lt, o registruotis kviečiamos komandos, kurias sudaro: 8 irkluotojai, 1 vairininkas laivo gale ir 1 būgnininkas laivo priekyje.

 

Ikona, uždaryti