Saugaus eismo dieną – piešinių konkurso nugalėtojų apdovanojimai

Saugaus eismo dieną – piešinių konkurso nugalėtojų apdovanojimai
AA

Balandžio 6-ąją Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos „Kauno atžalyno“ padalinyje apdovanoti piešinių konkurso „Saugus miestas moksleivio akimis“ nugalėtojai.

Konkurso organizatoriai Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Klaipėdos miesto policijos komisariatas ir Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka džiaugėsi, kad sulaukta per 70 vaikų piešinių! Komisija, sudaryta iš bibliotekininkų ir pareigūnų atstovų, atrinko 10, geriausiai atskleidusių konkurso temą.

saugaus eismo dienos piešinių konkursas

saugaus eismo dienos piešinių konkursas

Moksleiviai kūrybingai pažvelgė į saugaus miesto temą: piešiniuose vaizduojamos judrios gatvės, transporto priemonės, policininkai, netgi marsiečiai, kurie siunčia globą policijos pareigūnams! Pristatydami kūrinius moksleiviai akcentavo, kad saugoti visuomenę turi ne tik pareigūnai, tėvai ar mokytojai, bet svarbiausia – žmogus turi saugotis pats. Ir piešiniai „kalba“ apie vertybes, pagarbą, meilę vienas kitam, toleranciją, beribę fantaziją.

saugaus eismo dienos piešinių konkursas

Šventėje apdovanoti jaunieji dailininkai (3-ose amžiaus kategorijose po tris laimėtojus ir vienas papildomas prizas už idėjos pateikimą ir kūrybiškumą). Pirmųjų vietų nugalėtojais tapo Margarita Čalapko, Vaikų laisvalaikio centras „Liepsnelė“, Goda Jankauskaitė, Kalnupės biblioteka, Karolina Petravičiūtė, Klaipėdos „Vėtrungės“ gimnazija. Padėkas ir dovanas nugalėtojams įteikė Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos direktoriaus pavaduotoja Eugenija Koveckienė ir Klaipėdos miesto policijos komisariato viršininkė Rasa Bekėžienė. „Kauno atžalyno“ biblioteka – saugiausia biblioteka, kadangi įkurta šalia Klaipėdos miesto policijos komisariato. Vadovės pasidžiaugė glaudžiu kultūros darbuotojų ir pareigūnų bendradarbiavimu.

saugaus eismo dienos piešinių konkursas

Didžioji šventės staigmena jauniesiems menininkams – kinologo Sigito su tarnybiniu šunimi Hardu pasirodymas. Šuo ne tik pagrindines komandas moka, ieško dingusių žmonių, nusikaltėlių pėdsakų, bet ir puikiai skaičiuoja! Jeigu dažniau lankysis bibliotekoje, gal ir skaityti išmoks.

saugaus eismo dienos piešinių konkursas