Rugpjūčio 13 d. Klaipėdoje vyks penktasis „Miesto Bagažinių Turgus“

Rugpjūčio 13 d. Klaipėdoje vyks penktasis „Miesto Bagažinių Turgus“
AA

Šį šeštadienį, rugpjūčio 13 d., nuo 10 val. iki 15 val., Klaipėdoje, prie „Švyturio Arenos“, automobilių stovėjimo aikštelėje (iš Dubysos g. pusės), vėl šurmuliuos „Miesto Bagažinių Turgus“.

bagažinių turgus klaipėda

Beprecedenčio populiarumo sulaukęs bagažinių turgus sugrįžta jau penktą kartą. Į turgu plūsta ne tik vietiniai klaipėdiečiai, bet ir žmonės iš aplinkinių rajonų bei miestų. Susirenka nuo 120 iki 160 prekiautojų, o šiam šeštadieniui jau turi rezervuotas 189 prekiavimo vietas.

klaipėdos turgus

„Klaipėdiečiai jau spėjo pamėgti šį turgelį ir gausus lankytojų skaičius tik parodė, kaip Klaipėdos miestui reikėjo šitokio renginio", - teigė organizatoriai.

Dauguma prekiauja savo nebenaudojamais daiktais, ypač rūbais, avalyne ir vaikų žaislais. Nuolat didėja dalyvių prekiaujančių įvairiais sendaikčiais. Jie labai džiaugiasi, kad vyksta toks turgelis, nes daugumai tai yra tiesiog hobis – rinkti, kolekcionuoti įvairius, retus, bet niekam nereikalingus daiktus ir po to juos tiesiog parduoti ar iškeisti.

Artėjanti nauja mokslų metų pradžia vaikams kelia džiaugsmą, o tėveliams atvirkščiai - nemažai streso, ypač finansine prasme. Renginio organizatoriai kviečia nepraleisti progos ir pasinaudoti šio turgelio privalumais – įsigyti gerų, kokybiškų daiktų ir rūbų už itin geras kainas. – Visi puikiai žinome, kaip vaikai greitai išauga savo rūbus ir avalynę, tai kam išlaidauti perkant kiekvieną kartą naują aprangą. Šiame turgelyje gausu tokių pačių tėvelių, kurie perleidžia savo atžalų, kartais naujus ar nebenešiojamus rūbus. Tai puiki proga sutaupyti ir prisidėti prie tvarumo.

Plačiau apie šeštadienį vyksiantį turgelį - čia

Pirkėjams įėjimas nemokamas. 

Ikona, uždaryti