„Rubino vaikai" ir „Boutique by Smailer" Klaipėdos vaikams dovanos Kalėdų džiaugsmą

AA

Jau antrus metus iš eilės, sekmadienį, gruodžio 3 dieną, Kalėdų Senelis su savo ratuotomis rogėmis pasileis per Klaipėdos miestą susitikdamas su vaikais, dovanodamas dovanas ir skleisdamas Kalėdinę dvasią.

 

Pirmiausia Kalėdų Senelis atvyks į žaislų fabrikėlį „Boutique by Smailer" parduotuvėje, adresu H. Manto g. 22, Klaipėda (2 aukštas), kur 15val. pasirodžiusi elfė vaikus supažindins su stebuklinga pasaka ir pakvies Kalėdų Senelį. Tuo tarpu vaikučių tėveliai galės mėgautis „Frau Kirsche" Bistro dovanojamu kalėdiniu punču.
Apkabinęs visus ten esančius vaikučius, su jais pabendravęs, įteikęs dovanėles ir išklausęs visus jų norus, vėliau Kalėdų Senelis su Elfe sės į ratuotas roges ir su pilnu dovanų maišu leisis ieškoti vaikučių Klaipėdoje. Jų kelionę bus galima stebėti tiesiogiai „Rubino vaikai" ir „Boutique by Smailer" socialiniuose tinkluose.

Senelis būtinai aplankys ir savo mylimiausius desertų namus „Lalene", kurie prikepė nuostabių sausainių, taip pat užsuks į visus gražiausius miesto kampelius bei pasirodys prie įžiebtos Kalėdų Eglės.
Senelis turės daug dovanų ir apdovanos kiekvieną sutiktą vaiką. 

Kalėdų Senelis nekantrauja jau rytoj su visais susitikti ir apdovanoti juos dovanomis.

Reklama Ikona, uždaryti