Mugė TURIME TAU DARBĄ - ieškantiems darbo ir norintiems studijuoti

Mugė TURIME TAU DARBĄ - ieškantiems darbo ir norintiems studijuoti
AA

Didelis konkurencingumas, pasimetimas tarp begalės internetinių skelbimų – problemos, kurias įmonė UAB Festivus užsimojo spręsti unikalioje, trečią kartą Klaipėdoje vyksiančioje mugėje ,,Turime Tau darbą!“. Renginys skirtas visiems darbo rinkos dalyviams -  darbuotojams ir darbdaviams, todėl kiekvienas turės galimybę užmegzti reikiamus ir vertingus kontaktus. Tik šiais metais mugę papildo universitetai, pristatysiantys studijų galimybes, tiek moksleiviams, tiek norintiems įgyti kitą kvalifikaciją asmenims.

mugė

Darbo ieškantys asmenys turės galimybę daugiau sužinoti apie tai, kaip kelti savo kompetencijas ar persikvalifikuoti, pagal darbo rinkos poreikį. Mugės stenduose bus galima susitikti su patirtimi besidalinančiais profesionalais ir gauti vertingos informacijos. Pastebima, kad gyvas bendravimas tarp darbdavių ir darbuotojų padeda greičiau užmegzti naudingus ryšius. Mugės metu lankytojai, galės artimiau susipažinti su laisvomis pozicijomis, gauti atsakymus į rūpimus klausimus be „darbo pokalbio streso“.

mugė

Kodėl verta apsilankyti „Turime Tau darbą“ mugėje

Vienas iš pagrindinių mugės tikslų – suteikti sąlygas darbo ieškančiam asmeniui, be ilgų virtinių „online“ darbo pokalbių, susitikti su potencialiu darbdaviu ir jį išsirinkti. Mugėje dalyvaujančios įmonės yra suinteresuotos rasti komandos narius, todėl tikėtina, jog pateiks geriausias sąlygas galimiems darbuotojams.

 

Geriausios sąlygos nėra vienintelė priežastis, kodėl verta apsilankyti mugėje. Tai yra puikus būdas  taupyti laiką. Darbo paieškos procesas yra itin sudėtingas ir ilgas, dažnu atveju įsidarbinant reikia dalyvauti net 3 etapuose. O šiuo atveju galėsite sužinoti atsakymus į visus klausimus vieno pokalbio metu.

mugė

Mugės dalyviai

- UAB IZOTON
- UAB CONSTRO
- UAB SACCO LT
- UAB PREMIER RESATURANTS
- PZU LIETUVA GYVYBĖS DRAUDIMAS
- UAB KLAIPĖDOS KONTEINERIŲ TERMINALAS
- COMPENSA LIFE VIENNA INSURANCE GROUP SE LIETUVOS FILIALAS
- UAB AROS MARINE
- AB VAKARŲ LAIVŲ GAMYKLA
- UŽIMTUMO TARNYBA PRIE LR SADM
- SMK AUKŠTOJI MOKYKLA
- UAB MAVIGA GROUP
- KAZIMIERO SIMONAVIČIAUS UNIVERSITETAS

 

Organizatoriai rekomenduoja turėti su savimi gyvenimo aprašymą arba vizitinę kortelę.

 

Mugė „Turime Tau darbą!“ rugsėjo 30 d. nuo 10 iki 17 val., „Švyturio arenoje", I aukšto foje.

Naujienas apie renginį, dalyvius ir siūlomas pozicijas galite sekti čia: https://fb.me/e/7wjxcBaMU

 

Reklama Ikona, uždaryti