Grįžti

#Laisvalaikis

"Laivas Raketa" sumažino kainą - iki Joninių savaitės bilietams ypatingas pasiūlymas

"Laivas Raketa" sumažino kainą - iki Joninių savaitės bilietams ypatingas pasiūlymas
Data
2020-06-04
Autorius
Monika Montvilė / Foto: "Laivas Raketa"

"Laivas Raketa" dėkoja savo ištikimiausiems fanams ir atsižvelgdami į sulauktus konstruktyvius atsiliepimus, susijusius su kelionės kaina, pristato ypatingą pasiūlymą bilietams.

"Suprantame, kad turite dideles šeimas, galbūt esate senjoras ar neįgalusis ir norite prisiminti ar patirti naujų įspūdžių su Laivas Raketa. Šiandieną atlikę pirmąjį reisą į Nidą, sulaukėme tiek palaikymo ir teigiamų atsiliepimų, kad patikėjome, jog Laivo Raketa bendruomenė darys viską, kad tik šis laivas skrostu Nemunu ir neleis jam sunykti krante. Tačiau Jūsų žinutės, kad bilietui taupėte nė vieną mėnesį ir priminimai apie mūsų bilietų kainos pažadus prieš metus, mus įpareigojo dar kartą pergalvoti visas įmanomas galimybes kaip pasakyti ačiū. Nusprendėme, kad mūsų ačiū bus galimybės plaukti suteikimas tiems, kurie negalėjo nusipirkti bilieto į šį laivą" , - savo pranešime rašė "Laivas Raketa" atstovai.

 

Laivo komanda priėmė sprendimą sumažinti plaukimo kainą iki 29 Eur. Šis pasiūlymas galios iki Joninių savaitės.

Tikimasi, kad šiuo ypatingu pasiūlymu pasinaudos didelės šeimos, senjorai, neįgalieji. Laivo komanda taip pat prašo visuomenės būti socialiai atsakingais ir prašo tų žmonių, kurie gali sau leisti nusipirkti bilietą pilna kaina, paremti šią idėją ir atidėti bilietų pirkimą suteikiant galimybę juos su nuolaida įsigyti paprastai neišgalintiems.

Daugiau informacijos: https://www.laivasraketa.lt/