Atšauktas vasarą Klaipėdoje turėjęs vykti SEL koncertas

Atšauktas vasarą Klaipėdoje turėjęs vykti SEL koncertas
AA

Šiandien Egidijus Dragūnas savo socialiniuose tinkluose pasidalino informacija, kad liepos 9 dieną, Klaipėdos vasaros estradoje planuotas koncertas atšaukiamas.

Klaipėdos miesto savivaldybės kultūros centro „Žvejų rūmai“ direktorius koncertui leidimo neišdavė. Nors pats Egidijus Dragūnas koncerto atšaukimo priežasties neatskleidžia, panašu, kad taip įvyko dėl atlikėjo skandalingų pasisakymų apie karą Ukrainoje.
 

 

Dainininkas kovo 13 d.  pasidalijo instagramo istorijų serija, kurioje atviravo, ką mano apie šių dienų įvykius Ukrainoje.

„Daugelis manęs klausia nuomonės, ką aš manau apie viską ir kodėl tyliu, kodėl nieko nepasakau. Mano nuomonė yra tokia: yra žmonės, kurie sukuria ginklą, yra žmonės, kurie paliečia ginklą, yra žmonės, kurie gali šaut į žvėrį, ir yra tie, kurie gali šaut į žmogų. Tai va tie, kurie ten sėdi ir šaudosi, vyksta natūralus planetos išvalymas. Tegu jie ten b... šaudosi, aš už taiką“, – vaizdo įraše sakė Selas.

Tiesa, netrukus minimi įrašai buvo ištrinti.

„Žvejų rūmų“ direktorius Alvydas Juozas Lenkauskas duodamas interviu portalui „Delfi"  kovo 18 d.  teigė, kad koncerto tikrai nebus, tačiau tuo metu vienašališkai atšaukti koncerto jis negalėjo. Vis buvo bandoma susisiekti su atlikėju. 

 

Pasirodžius informacijai apie atšauktą koncertą nurodoma ir bilietų grąžinimo tvarka.

„Pranešame, kad renginys „SEL Klaipėda 2022“, kuris turėjo įvykti 2022 m. liepos 9 d. Klaipėdoje, yra atšauktas. Pirkę kasose, prašome užpildyti pinigų grąžinimo formą. Bilietus įsigijusiems internetu pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą, iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki 2022 metų gegužės 15 dienos. Prašymai priimami iki gegužės 30 d.“, – teigiama bilietų platintojo svetainėje.