Klaipėdiečių duetas „Gust Guru“ iš streso pančių gelbėja abiturientus

Klaipėdiečių duetas „Gust Guru“ iš streso pančių gelbėja abiturientus
AA

„GustGuru“ – klaipėdiečių Linos ir Tado duetas, daugumai pažįstamas iš jų kasmet organizuojamos suaugusiems skirtos stovyklos „Champion minded camp“, šį kartą savo pusės dešimtmečio patirtį ir meistriškumą nukreipė į egzaminams besiruošiančius abiturientus, pristatydami naujausią savo projektą mokykloms - „Išlaikyk egzaminus be streso!”.

gust guru klaipėda

 

„Paauglių streso statistika rodo, kad vis daugiau mokinių nori žinoti, kaip išlaikyti egzaminus be streso ar bent jau išmokti jį suvaldyti, o mes puikiai žinome, kaip tai padaryti! Svarbiausia yra tai, kad raktą į šios problemos sprendimą savyje turi kiekvienas – tai yra kvėpavimas.

Negalėjome likti abejingi ir sudėjome savo žinias į šią paaugliams pritaikytą programą, kurios metu supažindiname mokinius su svarbiausiomis žiniomis apie kvėpavimo dėsnius, iš karto išmokiname praktiškai taisyklingai kvėpuoti bei valdyti savo psichologinę būseną tik įkvėpimo / iškvėpimo pagalba”, - pasakoja kvėpavimo ekspertė, sertifikuota Oxygen Advantage instruktorė Lina Malakauskaitė iš „GustGuru”.

gustguru lina klaipėda

Kaip teigia instruktorė, suvaldytas stresas tiesiogiai veikia ir egzaminų rezultatus. Vidinė ramybė, lemia aiškias mintis, gerą atmintį bei didesnį kūrybingumą. 

Ši mokiniams pritaikyta programa, pademonstruoja tiesioginį kvėpavimo ir streso ryšį, išmoko taisyklingai kvepuoti per nosį ir diafragmą. Kiekvienas įsisavinęs šią gudrybę gebės naudoti esminius kvėpavimo pratimus, kurie nuramina emocijas, iš karto jaučiamas ramybės jausmas.

Ekspertų duetas įsitikinęs, kad išmokti kvėpavimo meno verta kiekvienam, o ypač egzaminams besiruošiantiems jaunuoliams. Laiko iki lemtingos dienos liko visai nedaug, todėl paskubėkite ir nepraleiskite galimybės įgyti pranašumą, gebėti reikiamu metu suvaldyti save ir gyvenimo iššūkius pasitikti ramiu protu.

O tiems, kurie norėtų prieš registruojantis įsitikinti, ar ši programa jiems tiktų – instruktorė Lina dovanoja galimybę rezervuoti nemokamą asmeninę, 15 minučių trukmės konsultaciją. Tai galite padaryti kreipdamiesi tiesiogiai tel.: 861275909  ar el.p.  gustgurult@gmail.com

„Ši programa, gali būti tikras raktas į sėkmę. Dirbdami su jaunuoliais juos išmokome taisyklingai kvėpuoti per nosį ir naudoti diafragmą 24/7. Tai ne kelių pratimukų kursai, o programa, kurios metu iš esmės sutvarkoma kvėpavimo biomechanika. Apie 90% žmonių netaisyklingai kvėpuoja kažkuriuo paros metu, nuo to kenčia ir sportuojantys. Susitvarkę kvėpavimą žmonės atranda ramybę ir savęs klausia, kodėl to nepadarė ankščiau, o kur jau dingusios depresijos ir pagerėjusi miego kokybė. Susisiekite! Nebedelskime ir suvaldykime jūsų stresą drauge“, - kvietė registruotis kvėpavimo ekspertė, sertifikuota Oxygen Advantage instruktorė Lina Malakauskaitė iš „GustGuru”.

Mokymai vyksta Klaipėdos Kurltūros fabrike arba atvykstama į mokyklas. Programa tinkama  8-12 klasių mokiniams.

Trukmė viena arba dvi akademinės valandos. Per kurias įsisavinama taisyklingo kvėpavimo teorija ir praktika bei suteikiama prieiga prie kvėpavimo programėlės tolimesniam praktikavimui.

 

Su Oxygen Advantage instruktore Lina Malakauskaite iš „GustGuru” susisiekti galite tel.: 861275909  ar el.p.  gustgurult@gmail.com

lina malakauskaite

FB @gustgurult  

IG  @gustguru