Kalėdos atkeliauja traukiniais: interaktyvus žaidimas

Kalėdos atkeliauja traukiniais: interaktyvus žaidimas
AA
Kalėdos atkeliauja traukiniais: interaktyvus žaidimas ir magiška Kalėdų senelio rezidencija Vilniaus geležinkelio stotyje

Šventinis šurmulys, interaktyvus žaidimas visai šeimai, Kalėdų senelio kuriami stebuklai – visa tai ir dar daugiau šiemet dovanos „Lietuvos geležinkelių" grupei priklausanti keleivių vežimo bendrovė „LG Keleiviams", pristatanti staigmenų kupiną kalėdinę programą.
„Šiemet šventinį laikotarpį leiskite aktyviai. Kviečiame ne tik tradiciškai pasitikti Kalėdas su seneliu ir kalėdiniu traukinuku Vilniaus geležinkelio stotyje, bet ir žaisti kelionių žaidimą visoje Lietuvoje.", – sako „LG Keleiviams" generalinis direktorius Linas Baužys.
Visą šventinį laikotarpį „LG Keleiviams" kviečia žaisti interaktyvų žaidimą visai šeimai „Nuo eglės iki eglės", kurio metu užsiregistravusiems svetainėje www.nuoeglesikiegles.lt ir aplankiusiems 5 pasirinktų Lietuvos miestų kalėdines egles, bus dovanojami 2 bilietai į pasirinktą filmą „Forum Cinemas" kino teatre bei galimybė dalyvauti loterijoje dėl didžiojo prizo – elektrinio paspirtuko. Žaidime dalyvauja 12 Lietuvos miestų kalėdinės eglės: Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės, Mažeikių, Kretingos, Rokiškio, Radviliškio, Kaišiadorių ir Ignalinos. Taisykles ir visą informaciją galima rasti tinklalapyje www.nuoeglesikiegles.lt ir www.traukiniobilietas.lt.
Du gruodžio savaitgalius iš eilės:  gruodžio 14–15 ir 21–22 dienomis, Vilniaus geležinkelio stotyje įsikūrusioje rezidencijoje vaikų lauks Kalėdų senelis, kuris ne tik išgirs mažųjų svajones, bet ir kvies atrasti magišką traukinių muziejų bei pasivažinėti tikru kalėdiniu traukiniu maršrutu Vilnius–Oro uostas–Vilnius. Kelionė šventiniu traukiniu truks apie pusvalandį.
Iš anksto įsigyti bilietus, sužinoti kalėdinio traukinio tvarkaraštį bei susipažinti su šventinio laikotarpio programa galima tinklalapyje www.traukiniobilietas.lt.Ikona, uždaryti