Gruodžio 1 d. vyks Klaipėdos jaunimo apdovanojimai 2023

Gruodžio 1 d. vyks Klaipėdos jaunimo apdovanojimai 2023
AA

Gruodžio 1 d., 18:00 val. „Hofe" vyks Klaipėdos jaunimo apdovanojimai, kuriuose bus apdovanoti labiausiai 2023 m. nusipelnęs jaunimas Klaipėdoje.

Apdovanojimuose taip pat vyks ir muzikiniai pasirodymai. Renginys nemokamas.

Renginio metu pasirodys:

Sankaba - trijų merginų roko grupė, kilusi iš Gargždų. Grupę sudaro vokalistė-gitaristė Auksė, būgnininkė Patricija ir bosistė Erika. „Sankaba“ susikūrė 2018 m., tačiau su dabartine sudėtimi groja nuo 2022 m. Grupės kilmės vieta - Gargždų vaikų ir jaunimo laisvalaikio centro muzikos studija, kurioje iki šiol repetuoja ir kuria dainas. 2022 metais jos dalyvavo X-faktoriuje ir pateko į tiesioginius finalus, o 2023 metais „Sankaba“ laimėjo konkursą „Own the stage“. Dabar grupė siekia išleisti savo pirmąjį albumą ir suburti didesnę fanų bendruomenę.

SEAOF - Kaip kiekviena jūra turi savo unikalių savybių, bangavimo ritmą, druskingumą bei florą ir fauną, taip ir SEAOF. Iš to kyla ir pavadinimas, siejantis taip pat ir tai, kad grupe sudaro trijų draugų komanda kilusią iš Lietuvos pajūrio. Kiekviena nauja SEAOF daina lyg nauja emocijų, melodijos, ritmo bei kūrybiškumo jūra. Kartu Erikas (bosistas, garso režisierius), Denisas (dainų autorius, vokalistas, gitaristas) ir Semionas (būgnininkas, klavišininkas) siekia kurti jautrumu ir atvirumu pasižyminčia muziką, kuri įtrauktų klausytojus ir leistų jiems kartu su grupe atrasti vis kažką naujo.

Le Lekomotyv - Kadaise savo turkiškos virtuvės asortimentu klientus džiuginęs, o dabar pogrindžio auditorijų ausis lepinantis sekstetas iš uostamiesčio ,,Le Lekomotyv" ne kartą yra sulaukęs kritikos dėl savo ekscentriškos programos, kurią vieni myli, o kiti – nekenčia. Tačiau niekas iki šių dienų taip ir negali paneigti fakto, jog ši grupė yra lyg gryno oro gūsis užkietėjusiam rūkoriui blankiame šių dienų muzikos pasaulyje. Įspūdingi ir dar niekada negirdėti sąskambiai bei iš kojų verčiantis kūrinių atlikimas. Visa tai galima sudėti į du žodžius - ,,Le Lekomotyv".

 

Ikona, uždaryti