Europos jaunimo sostinė prisistatys visuomenei viešos spaudos konferencijos metu

Europos jaunimo sostinė prisistatys visuomenei viešos spaudos konferencijos metu
AA

2021-ieji Klaipėdai ypatingi metai, mat šiemet uostamiestis oficialiai tampo Europos jaunimo sostine. Šis garbingas titulas miestui pirmą kartą atkeliavo ne tik į Lietuvą, bet ir į Šiaurės Europą. 

 

Sausio 19 d. 11 val. Viešos spaudos konferencijos metu, kurią bus galima stebėti visiems čia, bus pristatytas projektas, jo devynios platformos, konkreti programa, didžiausi renginiai bei oficialaus atidarymo data. 
„Metai prasidėjo nestokodami mums iššūkių, pandemijos situacija skatina permąstyti kai kurių veiklų įgyvendinimo formą, tačiau galiu sakyti drąsiai – esame pasiruošę visiems scenarijams“, – pasakoja projekto vadovė Greta Meškauskienė. 

Spaudos konferencijoje taip pat sveikinimo žodį tars Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas, platformų atstovai iš Klaipėdos unversiteto, LCC tarptautinio universiteto, Socialinių mokslų kolegijos, Lietuvos verslo kolegijos, Lietuvos Jūrų muziejaus, Klaipėdos jaunimo organizacijų asociacijos „Apskritasis stalas“ ir t.t. 

Visi stebintys transliaciją, kaip ir žurnalistai, turės galimybę užduoti klausimus apie projektą, renginius ar prisidėjimo galimybes. 

Ikona, uždaryti