Andrius Mamontovas Klaipėdai ruošia išskirtinį koncertą vandenyje

Andrius Mamontovas Klaipėdai ruošia išskirtinį koncertą vandenyje
AA

Klaipėdos miestui išskirtinai pulsuojant "Europos jaunimo sostinės" ritmu, Andrius Mamontovas sugrįžta į uostamiestį ne tik su pamėgtomis ir visiems gerai žinomomis, bet ir naujomis, karantino metu atlikėjo sukurtomis dainomis.

Lygiai prieš 12 metų, 2009 metais,  minint kovos 11 – osios sukaktį Andriaus Mamontovo daina „Geltona. Žalia. Raudona“ tapo šios šventės idėjiniu simboliu. Tąkart Andrius ją atliko lyjant, vėliau lietų keičiant sniegui Jono kalnelyje, keltuvu iškėlus jį virš saloje esančių žiūrovų ir visų, tuomet susirinkusių švęsti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo šventės. Šią vasarą, po ilgos pertraukos muzikinę savo dovaną ir linkėjimus Klaipėdai Andrius Mamontovas dovanos miestui pasitinkant savo 769 – ąjį gimtadienį – liepos 31 d.

 Jo kūryba suskambės išskirtinai klaipėdiečiams surengtame pasirodyme koncerte „Vandenyje“, kuris vyks renovuotoje ir atsinaujinusioje Jono kalnelio erdvėje – apsuptoje vandens.

Jono kalnelis kalipėda

Šis pasirodymas –  Andriaus Mamontovo muziką, šviesų ir vandens stichiją apjungiantis koncertas Klaipėdoje. Jono kalnelio saloje klaipėdiečiai pirmą kartą išvys tokio lygio sceną bei garso aparatūrą, suteikiančią unikalią galimybę klausytis Andriaus dainų ne tik nuo šlaitų bei krantų,  bet ir vandenyje, į koncertą atvykus savo vandens plokščiadugnėmis priemonėmis: baidarėmis, irklentėmis, kanojomis, vandens dviračiais. Visi norintys klausytis koncerto vandenyje ir patirti nepamirštamas emocijas, galės įsigyti bilietus su pasirinkta vandens priemone. Mėgstantys atlikėjo dainas klausytis kiek tradiciškiau – bilietus galės rinktis sėdimame sektoriuje arba renkantis stovimus bilietus, o atsinešę savo pleduką -  užsiimti vietą Jono kalnelio  erdvėje ir stebėti koncertą draugų ir bičiulių kompanijoje.

Andrius Mamontovas pabrėžia, jog koncerto vieta tikrai svarbi. Ji sukuria nepaprastą sinergiją su muzika, žiūrovu ir pačia vietos istorija. 2009 m. kovo 11 – osios pasirodymą Jono kalnelyje atlikėjas atsimena iki šiol. Karantinas ir pasaulinė pandemija daugelį iš mūsų privertė sustoti, įsiklausyti, permąstyti, išgirsti ne tik save,  bet ir šalia esantį. Pats atlikėjas neslepia, jog šis periodas suteikė įvairiausių emocijų amplitudę: nuo pačių šviesiausių, iki ne visai smagių, nerimą ir abejones keliančių jausmų, bet tai tik dar labiau sustiprino ilgesį savo klausytojams, žiūrovams ir fanams, norą susitikti su visais gyvai ir dalintis savo kūryba bei mintimis.

Atlikėjas savo Facebook paskyroje karantino metu aktyviai bendravo su sekėjais ir fanais, paskelbė net keletą įrašų, klausdamas savo auditorijos, kokios jų mylimiausios dainos, kurias jie tikrai norėtų išgirsti koncerte. Įvairiausi Andriaus kūrybos muzikiniai albumai ir daugybė atsakymų su publikos favoritėmis. Klaipėdoje Andrius tikrai pažadėjo atlikti gerai žinomas dainas: „Tavo svajonė“, „Kitoks pasaulis“, „Geltona. Žalia. Raudona“, „Laužo šviesa“, „Marso kanjonai“ ir daugelį kitų, ne mažiau mylimų ir išsiilgtų kūrinių.

Išankstinė prekyba bilietais startuos Kakava.lt platformoje birželio 11 d. 12 val. Vandens ir sėdimų bilietų skaičius ribotas, todėl norintys šiltą vasaros vakarą praleisti drauge su Andriumi Mamontovu bei grupe geriausiose renginio vietose, kviečiame suskubti įsigyti bilietus.