Aludarių dienos festivalis – jau šį šeštadienį Klaipėdoje: pasirodymus surengs žinomi atlikėjai

Aludarių dienos festivalis – jau šį šeštadienį Klaipėdoje: pasirodymus surengs žinomi atlikėjai
AA

Šeštadienį, liepos 15 d., Klaipėdą sudrebins Tarptautinės Aludarių dienos festivalis. Tradiciškai „Švyturys Brewery“ darykloje lankytojų lauks aludarių vedamos degustacijos ir ekskursijos, o čia pat išdygusiame gatvės maisto vagonėlių „miestelyje“ – įvairiausių pasaulio virtuvių patiekalai ir užkandžiai. Dėl muzikos čia vykstantiems pramogautojams organizatoriai sukvietė įspūdingų žvaigždžių - pasirodys populiariausi Lietuvos atlikėjai, o vakare prasidės iki pat kito ryto trunkantys šokiai.

aludarių diena klaipėda

Į Aludarių dienos sceną lips „Solo Ansamblis“, „ba.“, Monika Liu, „Baltic Balkan“, Evgenya Redko, taip pat „Garbanotas, Lukas Pilkauskas, „Kamanių šilelis“, „Solo Ansamblis" ir Beatrich.

aludarių diena

Klaipėdoje Aludarių diena švenčiama jau 9 metus, todėl šis savaitgalis pajūryje daugelio lankytojų būna „rezervuotas“ gerokai iš anksto. 

klaipėda aludarių diena

Kaip ir įprasta, vienos dienos festivalis vyks „Švyturys Bhouse“ teritorijoje, adresu Kūlių Vartų g. 7, Klaipėda. Renginio pradža 12 val.

 

Alaus, gastronomijos ir alternatyvios muzikos kultūras sujungiantis ir įkūnijantis renginys kasmet suburia tūkstančius lankytojų, suvažiavusių iš visų Lietuvos kampelių.

Prie gėrimų derinti ir palepinti savo skonių receptorius festivalio svečiai galės rinkdamiesi patiekalus iš daugybės skirtingo gatvės maisto vagonėlių.

aludarių diena klaipėda

Bilietus galite įsigyti čia

Tarptautinė Aludarių diena kasmet minima liepos 18 d., tačiau dėl lankytojų patogumo festivalis organizuojamas šeštadienį, liepos 15 d.

 

Asmenys iki 18 m. yra įleidžiami tik su tėvų ar globėjų palyda, o asmenims iki 20 m. alkoholis yra neparduodamas. Kad pavyktų išvengti nesusipratimų, festivalio svečiai raginami su savimi turėti asmens amžių įrodantį dokumentą.