Klaipėdos koncertų salė kviečia šeimas į muzikinę kelionę aplink Žemę

Klaipėdos koncertų salė kviečia šeimas į muzikinę kelionę aplink Žemę
AA

Balandžio 7 d. 18.30 val. Klaipėdos koncertų salė kviečia į muzikinę edukacinę pasaką šeimai „Trimito skrydis“. Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“ koncerte klausytojus supažindins su pasaulio muzika. Kartu su lėktuvo pilotais ir stiuardesėmis apkeliaus pasaulio žemynus, išgirs įvairių kraštų muziką, pasieks tolimąją Antarktidą ir net Mėnulį.

Muzikinėje pasakoje šeimai „Trimito skrydis“ klausytojai bus supažindinami su pasaulio muzika. Salė virs lėktuvu, o publika – jo keleiviais. „Šiame spektaklyje norime parodyti, kokia spalvinga, įvairialypė ir plati yra pasaulinės muzikos paletė“, – pasakoja režisierė ir scenarijaus autorė Birutė Mar. „Dar prieš spektaklį veiksmas primena keleivių įlaipinimą į lėktuvą. Įleidžiant į salę tikrins keleivių bilietus, prie durų sukiosis stiuardesės, bus įrengti patikros postai, kabos užrašas „Trimito oro linijos“.

 

Teatralizuotų edukacinių projektų rengimas „Trimitui“ yra ypatingas įvykis ir visiškai nauja veiklos sritis. Orkestras su vaikų auditorijai skirtais muzikiniais pasirodymais susilaukė didelio pasisekimo: surengė kelias dešimtis koncertų, kuriuose apsilankė keli tūkstančiai žmonių. Orkestras pastaraisiais metais jungia skirtingus žanrus, plečia savo repertuarą ir siekia išnaudoti visą kolektyvo kūrybinį potencialą. Neseniai Antano Kučinsko vadovaujamo orkestro vyriausiuoju dirigentu tapo patyręs švedų muzikas Leifas Karlssonas. Šįkart spektaklyje „Trimito skrydis“ Valstybiniam pučiamųjų instrumentų orkestrui „Trimitas“ diriguos Tadas Šileika, kuris kartu su  aktoriumi Aleksu Kazanavičiumi scenoje taps lėktuvo pilotais. Vizualinį sprendimą sukūrė dailininkė Indrė Pačėsaitė ir vaizdo projekcijų autorius Karolis Bratkauskas.

 

 

Ikona, uždaryti