Grįžti į naujienas

Aguonomis pražydęs solistės Ritos Petrauskaitės rečitalis

#Kultūra
Aguonomis pražydęs solistės Ritos Petrauskaitės rečitalis
Data
Autorius
Kategorija
Kultūra
Žymos
KULTŪRA | KLAIPĖDA | KLAIPĖDOS MUZIKINIS TEATRAS
Dalintis
Facebook | El.paštu

Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro kamerinės muzikos festivalio „Vasaros prieskoniai“ žaviu akcentu tapo ryškus ir jausmingas solistės Ritos Petrauskaitės (sopranas) rečitalis „Raudonų aguonų gaidos“. 

Ritos Petrauskaitės rečitalyje buvo galima išgirsti retai atliekamas Antano Belazaro dainas bei populiarių G. Verdi, Ch. Gounod, G. Donizetti, J. Massenet operų arijas. Solistei koncerte talkino baritonas Mindaugas Rojus bei koncertmeisteriai – Loreta Piaseckienė ir Christopher Cooley. 

Romantiškosios Antano Belazaro dainos: kokia gili poezijos, muzikos ir angeliško balso dermė. Kiek paslapčių ir išgyvenimų gali atskleisti ši trijulė, į kokias apmąstymų gelmes nuskraidinti. Antroje koncerto dalyje publika tarsi pabuvojo Italijoje ar Prancūzijoje. Romantiškose šalyse, kur jausmai tarp dviejų įsimylėjėlių svarbiau už viską. Kai dainuoja R. Petrauskaitė ir jos scenos partneris M. Rojus niekas neabejoja, kad būtina atsiduoti jausmams: jausti, išgyventi ir beprotiškai mylėti. Publika jai siųstą žinutę suprato ir apipylė solistus audringais plojimais. 

R. Petrauskaitės rečitalis vyks ir Palangoje. Solistės gerbėjai birželio 13 d. 18 val. laukiami Palangos kurhauzo koncertų salėje. 

Vasaros aromatais pagardintus muzikinius prieskonius birželį ragausime Klaipėdoje ir Palangoje. Klaipėdoje festivalis „Vasaros prieskoniai“ į šešis kamerinės muzikos koncertus Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Menų fakulteto koncertų salėje kvies iki birželio 12 dienos, o „Vasaros prieskoniai Palangoje“ birželio 4-25 dienomis vyks Kurhauzo koncertų salėje.