Policija sulaikė 23 m. Klaipėdos raj. gyventoją dideliais kiekiais platinusį narkotikus

Policija sulaikė 23 m. Klaipėdos raj. gyventoją dideliais kiekiais platinusį narkotikus
AA

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato ir Klaipėdos apygardos prokuratūros pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto psichotropinių medžiagų platinimo dideliais kiekiais.
Ikiteisminis tyrimas pradėtas, gavus informacijos apie kvaišalus įtariama platinusį 23 m. Klaipėdos rajono gyventoją. 

narkotikai klaipėda amfetaminas

Vienoje iš bendrovių dirbantis vaikinas teisėsaugai žinomas – 2019 m. jam buvo pareikštas įtarimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

Dar 2021 m. kovo mėn. tyrimo metu užfiksuota, kaip šis jaunuolis Klaipėdoje pardavė apie 23 g psichotropinės medžiagos – amfetamino pirkėju apsimetusiam asmeniui.

Tęsdami tyrimo veiksmus, KPONTV pareigūnai 2021 m. liepos mėn. Klaipėdoje sulaikė minėtą vaikiną bei prie šios nusikalstamos veikos įtariama prisidėjusią 19 m., anksčiau neteistą, niekur nedirbančią, jo sugyventinę. Beje, jaunuolis jau buvo ieškomas, kaip vengiantis vykdyti karo prievolę.

narkotikai klaipėda policija

Tą pačią dieną atliktos kratos sugyventinių gyvenamojoje vietoje metu rasta virš 330 g amfetamino, kanapės, du smulkintuvai su kanapių pėdsakais bei keturios svarstyklės su narkotinių ir psichotropinių medžiagų pėdsakais.

narkotikai klaipėda policija

 Abu įtariamieji buvo sulaikyti ir uždaryti į areštinę, vėliau jiems paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti, o vaikinui – ir dokumentų paėmimas.

Nesurinkus pakankamai duomenų apie merginos įvykdytą nusikalstamą veiką, ikiteisminis tyrimas pastarosios atžvilgiu buvo nutrauktas.

Už neteisėtą disponavimą dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu turint tikslą jas platinti numatytas laisvės atėmimas nuo 8 iki 10 metų.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.

Ikona, uždaryti