Klaipėdos policijos pareigūnai sulaikė brangias detales nuo BMW automobilių vogusius asmenis

Klaipėdos policijos pareigūnai sulaikė brangias detales nuo BMW automobilių vogusius asmenis
AA

Klaipėdos policijos pareigūnai sulaikė brangias detales nuo 8 BMW automobilių galimai pavogusius asmenis.

 

 

Ikiteisminis tyrimas pradėtas 2022-05-10, gavus pranešimą, kad tą pačią dieną apie 23:25 val. Svajonės g., Klaipėdoje, buvo pastebėta, jog, įsibrovus į saugomą automobilių stovėjimo aikštelę, nuo 8 įmonei priklausančių automobilių BMW yra pavogti išmanieji radarai (ASC davikliai).

Žala įmonei įvertinta beveik 30 000 eurų.

Atlikę daug neviešo pobūdžio tyrimo veiksmų, pareigūnai įtarė, kad vagystę galėjo įvykdyti du į pajūrį iš kitos apskrities atvykę asmenys. 2022-06-12 naktį, kiek po vidurnakčio, Palangoje buvo sulaikyti ir į areštinę uždaryti du 1973 m. gimę naujas panašaus pobūdžio vagystes vykdę vyrai. Pas sulaikytuosius buvo rasti keturių automobilių galimai  pavogti atstumo kontrolės davikliai. Trys nukentėję automobilių savininkai jau kreipėsi į policiją.

Anksčiau ne kartą teistiems vyras pareikšti įtarimai dėl gegužę įvykdytos daviklių vagystės nuo aštuonių BMW automobilių, tačiau neatmetama, kad įtariamieji gali būti įvykdę ir daugiau panašaus pobūdžio vagysčių. Teismo spendimu jie suimti trims  mėnesiams.

Už didelės vertės svetimo turto pagrobimą arba vagystę dalyvaujant bendrininkų grupėje (pagal LR BK 178 str. 3 d.) įtariamiesiems gresia laisvės atėmimas iki 8 metų.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.

Ikona, uždaryti