Įžvelgus pažeidimą, pradėta administracinė teisena dėl Olego Šurajevo elgesio Seimo rūmuose

Įžvelgus pažeidimą, pradėta administracinė teisena dėl Olego Šurajevo elgesio Seimo rūmuose
AA

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, įvertinę vakar viešojoje erdvėje pasirodžiusį Olego Šurajevo vaizdo įrašą, dėl tokio asmens elgesio Seimo rūmuose priėmė sprendimą pradėti administracinę teiseną pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 481 str. 1 d. (Nedidelis viešosios tvarkos pažeidimas), t. y. necenzūriniai žodžiai ar gestai viešosiose vietose, įžeidžiamas kibimas prie žmonių, kiti tyčiniai veiksmai, kuriais siekiama pažeisti viešąją tvarką ir žmonių rimtį.

Kaip tiegia policija, už tokį elgesį įstatymas numato atsakomybę – baudą nuo trisdešimt iki vieno šimto keturiasdešimt eurų.

Tuo tarpu pats Olegas Šurajevas savo soc. tinklų paksyroje paviešino tokį komentarą:

Įvertinus visas aplinkybes, pasitarus su advokatu ir policija noriu pasakyti apgalvotą oficialią poziciją - ir spaudai ir portalams ir pašto balandžiams. Aš nusprendžiau, kad adekvatu ir logiška būtų mane izuoliuoti nuo visuomenės, nes aš pavojingas. Geriausias pavyzdys: vakar vienas vyresnio amžiaus žmogus buvo paklaustas kieno Krymas ir šiandien, kiek žinau, jis guli su infarktu ligoninėje (informacija dar tikrinama, bet jau skelbt galima). Aš savo noru priėmiau sprendimą sėsti į kalėjimą keliems metams, nes turiu tokią konstitucinę teisę. Pradėsiu nuo namų arešto (rašau iš namų), bet yra viena sąlyga - per šiandien mes turim surinkti šimtą tūkstančių eurų Ukrainai ir jos kariams, kitaip matysit mane visur, nes dar liko prezidentūra, savivaldybė, Kauno karalystės rūmai ir Gražulio namai, todėl, jei norit mane izuolioti".

Reklama Ikona, uždaryti