„Saulės butus” viešasis transportas pasieks po moksleivių atostogų

„Saulės butus” viešasis transportas pasieks po moksleivių atostogų
AA

Nuo lapkričio 7 dienos 17-ojo maršruto autobuso trasa Paupiuose pratęsiama iki “Saulės butų” kvartalo.

Pastaraisiais metais sparčiai vystoma miesto teritorija tarp Liepų gatvės ir Palangos plento iki šiol neturėjo patogaus susisiekimo viešuoju transportu. Naujakuriams tekdavo daugiau nei pusę kilometro eiti iki Jaunystės stotelės.

Dabar kvartalo viduryje įrengta Ragainės stotelė. Nors nėra žiedo apsisukti ir patogios vietos autobuso atstovai, esama infrastruktūra jau minimaliai tenkina mūsų poreikius, tad galime maršrutą pratęsti iki Ragainės gatvės.

Autobusas abiem kryptimis kirs Liepų gatvę šviesoforinėje sankryžoje, todėl nežymiai keičiame 17-ojo maršruto Jaunystės  stotelės vietas: važiuodamas į Ragainės stotelę jis stos irgi Jaunystės stotelėje, tačiau arčiau kolegijos, - ten kur dabar stoja 18 ir 30 maršrutų autobusai; grįždamas į miestą stos vos toliau nuo Liepų gatvės esančioje Jaunystės stotelėje, - ten, kur dabar stoja 21 ir 30 maršrutų autobusai.

Reisų skaičius maršrute lapkričio mėnesį liks toks pats kaip dabartinis. Tačiau neišvengiamai keisis grafikai dėl pailgėjusios trasos. Šiuo metu rengiame naujuosius grafikus ir lapkričio pradžioje juos paskelbsime.

Per protingą laiką įvertinę keleivių srautus, esant poreikiui atliksime reikalingas maršruto grafikų korekcijas.

Tačiau kvartalo gyventojai jau dabar gali siųsti savo pasiūlymus dėl jų adresu: sekretoriatas@klaipedatransport.lt , tema “Ragainė”.

Ikona, uždaryti