Nuo pirmadienio keisis traukinių tvarkaraščiai

Nuo pirmadienio keisis traukinių tvarkaraščiai
AA

Įsibėgėjant geležinkelio elektrifikacijos projektui, nuo pirmadienio, vasario 6 d., keisis dalies bendrovės „LTG Link“ traukinių tvarkaraštis  maršrutuose Vilnius–Klaipėda, Vilnius–Šiauliai, Kaunas–Šiauliai, Radviliškis–Klaipėda. Kol vyks vieno svarbiausių geležinkelio infrastruktūros projekto darbai, laikinai bus trumpinama arba atšaukiama dalis minėtų maršrutų reisų. Numatoma, kad iki kovo 16 d. elektrifikacijos darbai vyks Kaišiadorys–Radviliškis atkarpoje, o nuo kovo 17 d. iki gegužės 25 d. elektrifikacijos projekto darbai bus tęsiami atkarpoje Šiauliai–Klaipėda. 

Vasario 6–28 d. 

Maršrutas Vilnius–Šiauliai–Klaipėda 

Maršrutu Vilnius–Šiauliai–Klaipėda pirmadieniais-šeštadieniais traukiniai iš Vilniaus išvyks 6 val. 30 min. ir 7 val. 30 min.  

Maršruto Klaipėda–Šiauliai–Vilnius traukiniai pirmadieniais–šeštadieniais iš Klaipėdos išvyks 5 val. 22 min ir 17 val. 55 min.  

 

Sutrumpintas maršrutas Šiauliai–Klaipėda  

Pirmadieniais–šeštadieniais sutrumpintais maršrutais traukiniai kursuos geležinkelio atkarpa Šiauliai–Klaipėda. Šiomis savaitės dienomis traukinai iš Šiaulių išvyks 13 val. 22 min ir 15 val. 27 min.

Sutrumpinto maršruto Klaipėda–Šiauliai traukiniai pirmadienį–šeštadienį iš Klaipėdos išvyks 11 val. 15 min. ir 12 val. 45 min.  

 

Maršrutai Vilnius–Šiauliai ir Kaunas–Šiauliai 

Šiuo laikotarpiu traukiniai maršrutais Vilnius–Šiauliai ir Kaunas–Šiauliai pirmadieniais–šeštadieniais nekursuos. 

Sekmadieniais visų trijų maršrutų traukiniai kursuos įprastai ir maksimaliais sąstatais. 

 

Kovo 1–16 d.  

Maršrutas Vilnius–Šiauliai–Klaipėda 

Maršrutu Vilnius–Šiauliai–Klaipėda pirmadieniais–šeštadieniais traukiniai iš Vilniaus vieną kartą išvyks ryte 6 val. 30 min. ir vieną kartą vakare – 18 val. 50 min.  

Maršruto Klaipėda–Šiauliai–Vilnius traukiniai pirmadieniais–šeštadieniais kursuos taip pat kaip ir vasario mėnesį: iš Klaipėdos traukiniai išvyks 5 val. 22 min ir 17 val. 55 min. 

 

Sutrumpintas maršrutas Šiauliai–Klaipėda  

Pirmadieniais–šeštadieniais sutrumpintais maršrutais traukiniai kursuos geležinkelio atkarpa Šiauliai–Klaipėda. Šiomis savaitės dienomis traukinai iš Šiaulių išvyks 15 val. 27 min.  

Sutrumpinto maršruto Klaipėda–Šiauliai traukiniai pirmadienį–šeštadienį iš Klaipėdos išvyks 12 val. 45 min.  

 

Maršrutai Vilnius–Šiauliai ir Kaunas–Šiauliai 

Šiuo laikotarpiu traukiniai maršrutais Vilnius–Šiauliai ir Kaunas–Šiauliai pirmadieniais–šeštadieniais nekursuos. 

Sekmadieniais visų keturių maršrutų traukiniai kursuos įprastai ir maksimaliais sąstatais. 

 

Traukinių tvarkaraščiai nuo kovo 17 d.  

Nuo kovo 17 d. numatoma, kad elektrifikacijos darbai  persikels į geležinkelio atkarpą Šiauliai–Klaipėda. Dėl to bus pilnai atnaujintas eismas maršrutais Vilnius–Šiauliai bei Kaunas–Šiauliai. Atsižvelgiant į tai, jog keisis elektrifikuojamas ruožas, laikinai bus atšaukiama  dalis maršruto Radviliškis–Šiauliai-Klaipėda reisų  

 

Kovo 17–29 d. 

Maršrutas Vilnius–Šiauliai–Klaipėda 

Maršrutu Vilnius–Šiauliai–Klaipėda pirmadieniais–šeštadieniais traukiniai iš Vilniaus vieną kartą išvyks ryte 5 val. 53 min. ir vieną kartą vakare – 18 val. 15 min.  

Maršruto Klaipėda–Šiauliai–Vilnius traukiniai pirmadieniais–šeštadieniais kursuos taip pat ryte ir vakare. Traukiniai iš Klaipėdos kasdien išvyks 5 val. 22 min ir 18 val. 45 min. 

 

Sutrumpintas maršrutas Vilnius–Šiauliai 

Pirmadieniais–šeštadieniais kursuos tik sutrumpinto maršruto Vilnius–Šiauliai traukiniai.  Šiomis savaitės dienomis traukinai iš Vilniaus išvyks 07 val. 30 min., 10 val. 45 min., 12 val. 53 min. ir 17 val. 01 min.  

Sutrumpinto maršruto Šiauliai–Vilnius traukiniai pirmadienį–šeštadienį iš Šiaulių išvyks 9 val. 29 min., 12 val. 45 min., 14 val. 50 min. ir 18 val. 30 min. 

 

Maršrutai Vilnius–Šiauliai ir Kaunas–Šiauliai 

Traukiniai kursuos įprastai pagal metinį tvarkaraštį. 

 

Maršrutai Radviliškis–Klaipėda 

Šiuo laikotarpiu traukiniai maršrutu Radviliškis–Šiauliai–Klaipėda pirmadieniais–šeštadieniais nekursuos.

Sekmadieniais reisai išvykstantys 16 val. 45 min. ir 09 val. 10 min. lieka taip pat atšaukti. 

 

Sekmadieniais visų maršrutų, išskyrus maršruto Radviliškis–Klaipėda,  traukiniai kursuos įprastai (išskyrus 2 reisus Radviliškis–Klaipėda maršrute) ir maksimaliais sąstatais. 

Geležinkelio ruožo Kaišiadorys–Klaipėda elektrifikacijos darbus įgyvendina LTG Grupės bendrovė „LTG Infra“, valdanti šalies geležinkelių tinklą ir besirūpinanti jo modernizavimu. Skaičiuojama, kad baigus projektą, geležinkelių tinkle veikiančių vežėjų kuro sąnaudos sumažės ne mažiau kaip 30 proc., o į aplinką nebus išmesta apie 150 tūkst. tonų teršalų per metus. 

Reklama Ikona, uždaryti