Klaipėdos keleivinis transportas: Gindulių kryptimi – bandomasis maršrutas

Klaipėdos keleivinis transportas: Gindulių kryptimi – bandomasis maršrutas
AA

Siekdami užtikrinti patogų moksleivių grįžimą į Gindulių krypties priemiesčio gyvenvietes, darbo, Klaipėdos keleivinis transportas pamokų dienomis atidaro naują 35-ąjį maršrutą “Savivaldybės st. – Smilgynai”.

klaipėdos autobuso maršrutas

Kaip teigiama pranešime, tai leis sumažinti apkrovą 30-ajam maršrutui, o daliai centre besimokančių moksleivių kelionę padarys greitesne.

Maršrutas Nr. 35 startuos nuo pirmadienio, balandžio 11 dienos.

Autobusas važiuos 5 dienas, po to per Velykų atostogas nekursuos ir vėl grįš nuo balandžio 25 dienos iki birželio 23 d.

Bus vykdomi 6 ratai (12 reisų) per dieną – du ratai ryte (iš Smilgynų 6:56, 7:40), keturi popietiniai ratai (iš Klaipėdos 13:35, 14:35, 15:35, 17:25).

Tomis dienomis, kai kursuos 35-asis, esamas 30-asis autobusas į Smilgynus nebevažiuos – privažiavęs Baukštininkus suks žiedine trasa. Toks trasos sutrumpinimas leis dažninti pastarojo autobuso reisų intervalą iki 25 minučių. Tačiau poilsio ir švenčių dienomis, o taip pat ir per moksleivių atostogas, kai nekursuos 35-asis, 30-asis važiuos sena trasa ir tvarkaraščiu (žr. pridėtą schemą).

Bilietų kainos naujajame maršrute tokios pačios kaip ir 30-ajame. Taupiausias pasirinkimas moksleiviams – lengvatinis terminuotas II zonos bilietas. Maršrute veikia dviejų glaudimų (check in/check out) atsiskaitymo būdas, kai bilieto kortelė žymima įlipus ir išlipant – toks bilietas pigesnis nei perkant pas vairuotoją.

"Naujasis 35-asis maršrutas – bandomasis. Suderinę su Klaipėdos rajono savivaldybe, jį nutiesiame kol kas tik iki mokslo metų pabaigos. Įvertinę jo ir tą pačią kryptį aptarnaujančio 30-ojo rezultatus, prieš rugsėjį priimsime sprendimą dėl jo darbo naujaisiais mokslo metais", - teigiama pranešime.

Ikona, uždaryti