Atnaujins kelio palei Liepojos gatvę statybas

Atnaujins kelio palei Liepojos gatvę statybas
AA

Netrukus bus tęsiami prieš dvejus metus pradėti ir vėliau sustabdyti gatvės, dubliuojančios Liepojos gatvę, privažiuojamojo kelio nuo Šiltnamių g. iki Klaipėdos g. statybos darbai. Tikimasi, kad eismas naujuoju keliu, iš kurio tikimasi geresnės  saugumo situacijos, vyks dar šį rudenį.

Sutartis, kurios vertė beveik 1 mln. 170 tūkst. eurų, dėl dubliuojančios Liepojos gatvės statybos buvo pasirašyta prieš dvejus metus, 2022 m. gegužę. Nė neįpusėjus darbų (už 480,6 tūkst. eurų įrengta dalis inžinerinių tinklų bei kelio pagrindų), sutartį su rangovu – bendrove „Kavesta“ Klaipėdos miesto savivaldybė nutraukė dėl esminio sutarties pažeidimo – įsipareigojimų nevykdymo.

Šiomis dienomis pasirašyta sutartis su kitu rangovu – UAB „VVARFF“, kuriai teks misija užbaigti pirmtako pradėtus darbus, jie turi būti atlikti per pusę metų nuo statybvietės perdavimo ir priėmimo.

„Įrengus gatvę, klaipėdiečiams, kurie gyvena šioje intensyvaus eismo Liepojos gatvės pusėje, bus daug saugiau. Dabar išvažiavimas automobiliu ar kita transporto priemone į gatvę, kuria nenutrūkstamas eismas vyksta ne tik piko valandomis, nėra labai paprasta užduotis. Įrengus dubliuojančią gatvę, žmonės iš savo kiemų pirmiausia išvažiuos į ją ir tik paskui tam skirtoje vietoje išsuks į Liepojos gatvę – vieną didžiausių išvažiavimo kelių iš Klaipėdos“, – sako Klaipėdos miesto meras Arvydas Vaitkus.

Statant gatvę bus atliekami inžinerinių tinklų statybos darbai, įrengti dviračių ir pėsčiųjų takai su silpnaregių vedimo paviršiais,  įvažos į gyventojų sklypus, apšvietimas, bus vykdomi asfaltavimo darbai, atsodinti želdiniai. Sutarties su „VVARFF“ vertė – 785 tūkst. eurų.

Reklama Ikona, uždaryti