Grįžti
Vaikams / Šokiai

„Show dance“ pamokos

„Show dance“ pamokos
Klaipėda Dubysos g. 10 Klaipeda, Lithuania info@hatora.lt +370 699 57984 Internetinis puslapis Facebook puslapis
Aprašymas

„Show dance“ pamokos (15-25 m.).

„Show Dance“ apima įvairius šokių stilius, susijusius su scena ir pasirodymais: Brodvėjaus džiazą, klubinius šokius, „street dance“ ir hip-hop’ą. Per šias kūno kalbos pamokas pasirūpiname, kad daugiau niekad nepristigtumėte elegancijos, išraiškingumo, patrauklumo ir aktorinio meistriškumo, būtinų visiems, siekiantiems sėkmingos karjeros ir visaverčio gyvenimo.
„TV dance“ pamokos (15-18 m.). Nors kiekvienas esame pasvajoję tapti scenos žvaigžde, tik nedaugelis išdrįsta mokytis tam reikalingų įgūdžių.
„TV dance“ – tai šiuo metu itin populiarus šokio stilius, paremtas madingiausiais muzikinių klipų šokėjų judesiais, dainų atlikėjų ir laidų dalyvių improvizacijomis. Šios pamokėlės užtikrina ne tik bręstančiam organizmui svarbų fizinį aktyvumą, bet ir išpildo paauglių svajonę tapti žvaigžde, pasitikėti savimi ir gera nuotaika bei judesiu užsitarnauti auditorijos simpatijas.
O gal mėgsti klubinę muziką? Mes žinome, kad Tavyje yra neišsenkamas energijos užtaisas! Belieka pasirūpinti, kad šokių aikštelėje jį išnaudotum tinkamu būdu, o tam geriausiai tinka klubiniai šokiai. Užsiėmimų 15-18 m. jaunimui metu išmokysime improvizuoti, valdyti savo kūną ir stebinti aplinkinius vis naujais judesiais šokių aikštelėje.
„Go Go Dance“ – tai šokiai, vystantys puikų kūno fizinį pasirengimą, lavinantys klausą, turtinantys judesių įvairovę ir neišsenkamą fantaziją.