Grįžti

Susitikimas su UGNE BARAUSKAITE / pokalbiai „Moterys apie moteris“

Renginio nuotrauka, Susitikimas su UGNE BARAUSKAITE / pokalbiai „Moterys apie moteris“

Nemokami

2021-09-23 18:00 val. J. K. Chodkevičiaus g. 1B, Kretinga Facebook puslapis Nemokamas

Renginio aprašymas

Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešojoje bibliotekoje startuoja naujas projektas „Moters įvaizdžio ir vaidmens lietuvių literatūroje įtaka šiuolaikinei visuomenei“. 

Tai projektas APIE MOTERIS: apie moterų įvaizdį literatūroje, plėtosime stereotipizuotų moters vaidmenų temą, klausime, kaip susijusi kintanti moters gyvenimo tikrovė ir meninė jos išraiška literatūroje, mene, medijoje ir pan. Kalbėsime apie įvairias patirtis, pasisemsime patirties savianalizei, saviugdai ir tobulėjimui.

Rugsėjo 23 d. (ketvirtadienį) 18 val. organizuojamas pirmasis susitikimas! Į pokalbį Jus kviečia rašytoja, radijo laidų vedėja UGNĖ BARAUSKAITĖ!
Taikliai, lengvai ir su žiupsneliu ironijos apie moteris ir moterų pasaulį!

Renginys nemokamas.
__________________________________
Svarbu! Vadovaujantis Vyriausybės priimtais pandemijos valdymo nurodymais – renginio metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias kaukes, laikytis saugaus atstumo bei higienos reikalavimų. Asmenims nuo 16 metų dalyvavimas galimas tik su Galimybių pasu. Be Galimybių paso galioja ir kiti dokumentai, įrodantys vakcinacijos, persirgimo, atlikto PGR tyrimo arba greitojo antigeno testo neigiamo rezultato, antikūnų tyrimo teigiamą rezultatą. Matyti mažiau
__________________________________
Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Kretingos rajono savivaldybė.