Aurum 1006 km powered by Hankook

Aurum 1006 km powered by Hankook

Didžiausias Rytų Europos auto sporto festivalis Aurum 1006 km powered by Hankook liepos 19-22 dienomis jau 24-ąjį kartą sugrįžta į Palangą!

Kaip ir kiekvieną vasarą, greitkelis Klaipėda - Palanga - Kretinga transformuosis į visame auto sporto pasaulyje pažįstamą lenktynių trasą, kurioje tikrai netrūks greičio ir azarto. Be pagrindinių 1006 kilometrų lenktynių, kaip ir kasmet žiūrovai turės galimybę išvysti ar net sudalyvauti daugelyje papildomų renginių.

Nuo ketvirtadienio iki pat šeštadienio vakaro:

Visomis renginio dienomis veiks pramogų zona su daugybe atrakcijų tiek vaikams tiek suaugusiems. Visus norinčius Klaipėdos autobusų parkas nemokamai vežios nuo Palangos miesto į renginio trasą ir atgal, o atvykstantiems su automobiliais renginio teritorijoje bus įrengti automobilių parkingai. Nemokamas parkingas atvažiuojant nuo Klaipėdos pusės, bei mokamas renginio teritorijoje.

Renginio teritorijoje veiks VIP zona kurioje VIP leidimo turėtojai galės ne tik patogiai stebėti varžybas, mėgautis geriausiu maistu, tačiau taip pat galės stebėti komentatorių darbą ir laimėti įvairiausių prizų. 

Visą savaitgalį taip pat veiks Technitis žiūrovų slalomas, tad visiems mėgėjams norintiems išbandyti automobilių sportą savo automobiliais siūlome atvažiuoti nuo Klaipėdos pusės.

Įsigiję renginio bilietus galės be papildomo mokesčio apsigyventi renginio teritorijoje esančioje kempingo zonoje. Joje bus galima įsikurti su savo kemperiais arba palapinėmis. 

Renginį bus galima stebėti TV3 grupės kanalais, o komentarus iš renginio vietos klausyti per internetinį lenktynių radiją.

 

Trečiadienis:

Renginys prasideda jau trečiadienį, kuomet visos komandos susirenka Techninei ir administracinei komisijoms. Tikriems automobilių sporto aistruoliams tai puiki galimybė susipažinti su komandomis ir pirmiems pamatyti lenktynių bolidus. Šiemet Techninė ir Administracinė komisijos keliasi iš S. Dariaus ir S. Girėno stadiono į lenktynių trasą, šalia pagrindinių renginio vartų. Gera žinia ta, jog ši diena yra nemoka, o Klaipėdos autobusų parkas jau nuo 12 val. visus norinčius nemokamai vežios nuo Palangos į renginio vietą ir atgal.

 

Ketvirtadienis:

Liepos 20 d., ketvirtadienį, visi automobiliai tradiciškai išsirikiuos į paradą Palangos gatvėmis ir sustos Vytauto g. tradiciniam renginio atidarymui, bei Dynami:t Super Sprint varžyboms. 

Atidarymo metu veiksmas vyks ir renginio teritorijoje, ten rasime vykstančius Porsche klubo važiavimus, kurie po pietų užleis trasą pirmosioms Aurum 1006 km lenktynių treniruotėms.

Tradiciškai Ketvirtadienį išvysime ir Drag važiavimus. Kvalifikaciniai važiavimai vyks link Klaipėdos įrengtoje trasoje, o vakare finaliniai važiavimai persikels į pagrindinę Aurum 1006 km lenktynių trasą.

Penktadienis:

Ši diena visuomet kupina įvairiausių atrakcijų tiek trasoje tiek už jos ribų. Šią dieną trasoje bus duotas startas „108km moterų iššūkiui“ (registracija: https://racing.lt/lt/108km-moteru-issukis), taip pat vyks Istorinių automobilių paroda bei lenktynės.

Penktadienio kulminacija - Aurum 1006km lenktynių kvalifikacija.

Šeštadienis:

Pagrindinę lenktynių dieną šurmulys prasideda jau nuo ryto. Nuo 10:30 komandos jau pradeda rikiuotis startui, kuris duodamas lygiai 12 val. tiesioginio eterio metu. Lenktynės tęsis iki pat vakaro, tačiau dienos metu netruks veiksmo ne tik trasoje bet ir renginio miestelyje kur vyks tradicinės automobilių decibelų varžybos - „Db drag“, Memel Motor Fest ir daugybė kitų pramogų, o renginį vainikuos uždarymo koncertas, na ir žinoma lenktynių apdovanojimų ceremonija.

Atvyk ir įsimylėk automobilių sportą.

Daugiau informacijos: https://racing.lt/lt/svarbi-info