VšĮ „Klaipėdos šventės“ vadovu tapo Ovidijus Zibalis

VšĮ „Klaipėdos šventės“ vadovu tapo Ovidijus Zibalis
AA

VšĮ „Klaipėdos šventės“ direktoriaus pareigas pradeda eiti atrankos konkursą laimėjęs Ovidijus Zibalis. Naujasis įstaigos vadovas tarp pagrindinių įstaigos veiklos krypčių įvardina ilgamečių, tradicinių renginių puoselėjimą, kokybišką ir modernų žvilgsnį į esamus bei galimus projektus, naujų idėjų generavimą, Klaipėdos senamiesčio gaivinimą įstaigos kuriamais renginiais ir idėjomis. 

jūros šventė

Drabą pradedantis VšĮ „Klaipėdos šventės“ vadovas yra baigęs edukologijos studijas Klaipėdos universitete. 1998-2020 m. dirbo UAB „Vilniaus prekyba“, iš kurių beveik ketverius metus ėjo „Maxima Latvija“ tinklo direktoriaus pareigas, nuo 2005 m. dirbo Klaipėdos prekybos ir pramogų centro „Akropolis“ valdytoju.

„Nauja „sena“ veikla – taip apibūdinčiau savo sprendimą dalyvauti VšĮ „Klaipėdos šventės“ direktoriaus atrankoje. Nuo pat pradžių mačiau artimą ryšį tarp to ką veikiau ir srities į kurią atėjau. Skirtumas toks, kad iki dabar kurti renginiai buvo mažesni ir skirti prekybos centro lankytojams ir svečiams, o nuo šiol savo idėjomis prisidėsiu prie didžiausių renginių Lietuvoje. Turiu pripažinti, jog tai įkvepia ir kartu įpareigoja. Tikiu pačia įstaiga ir komanda su kuria pradedam naują etapą“, - sako VšĮ „Klaipėdos šventės“ direktorius Ovidijus Zibalis.

Per daugiau nei dvidešimt vadovaujamo darbo metų, O. Zibalis sukaupė daug patirties organizuojant ir užtikrinant sėkmingą skirtingų įmonių, institucijų, grupių darbą.

Pasak VšĮ Klaipėdos šventės direktoriaus O. Zibalio, kol kas pagrindinis siekis einant naujas pareigas - sėkmingai tęsti įstaigos veiklą, ilgamečiams renginiams suteikti naujų prieskonių, ieškoti šiuolaikiškų, visuomenei priimtinų ir įdomių sprendimų, o pačios įstaigos veikla skatinti į ją lygiuotis ne tik miesto, bet ir šalies kultūrines įstaigas.

VšĮ „Klaipėdos šventės“ – didžiausių Klaipėdos miesto renginių organizatorius. Artimiausi „Klaipėdos šventės“ renginiai – birželio 27-30 d. vyksiančios didžiųjų burlaivių lenktynės „The Tall Ships Races 2021” ir laukiamiausias vasaros renginys Jūros šventė, liepos 23-25 d.

Reklama Ikona, uždaryti