Startavo produktų iš „Naujojo turgaus“ pristatymo į namus paslauga

Startavo produktų iš „Naujojo turgaus“ pristatymo į namus paslauga
AA

Koronaviruso karantinas išmokė mus rečiau lankytis prekybos centruose ar net apsirūpinti produktais neiškeliant kojos iš namų.  Klaipėdos „Naujasis turgus“ irgi prisijungė prie nuotolinio klientų aptarnavimo ir klaipėdiečiai jau gali užsisakyti turgavietės prekių pristatymą į namus.

„Kai atlikome pirkėjų apklausą, buvo pasisakančių, kad turgavietėje praverstų produktų pristatymo ar nešikų paslauga, nes kai kada pirkinių krepšiai su vaisiais, daržovėmis, mėsos produktais būna sunkūs, sveriantys dešimt ir daugiau kilogramų. Matyt, rinkos poreikius studijuojam ne tik mes, nes pernai išvežiojamojo verslo atstovai pasiūlė mums bendradarbiauti, pristatė savo patirtį, ir dabar kartu bandysime įgyvendinti principą: jei žmogus neateina į turgų, tai turgus gali ateiti pas jį į namus“, – su šypsena apie naujovę kalbėjo Viačeslav Karmanov, UAB „Naujasis turgus“ direktorius.

Kaip ir kitose prekių užsakymo platformose, klientai turi į išmanųjį telefoną  parsisiųsti programėlę „Bazzarr Delivery“, išsirinkti prekes, suformuoti ir apmokėti užsakymą, pasirinkti pristatymo datą, laiką ir nustatytą dieną sulauks kurjerio su geidžiamų prekių paketu.

„Prekių pristatymas iš turgavietės į namus Lietuvoje nėra nauja paslauga. Ji jau kelis mėnesius veikia Vilniuje ir Kaune. Šiuo metu užsakymų mūsų platforma naudojasi virš 4000 žmonių, o aktyvių pirkėjų yra apie 3000. Galime atvežti prekes jau kitą dieną po užsakymo, arba vėliau, kaip nurodys pirkėjas“, – pasakojo Marius Verikas, „Bazzarr Delivery“ paslaugų sistemos vadovas.

Pristatomų prekių kainos identiškos, kaip ir turgavietėje. Jeigu užsakymo suma didesnė nei 49 eurai, klientui už pristatymą mokėti nereikia. Jei suma mažesnė, pristatymas kainuoja iki 3 eurų. Rasti savo mėgiamą prekę irgi neturėtų būti sudėtinga – jei „Naujojo turgaus“ pirkėjai žino savo pardavėjo vardą ar ūkio pavadinimą, tai prekių pasirinkimo programėlėje jį ir ras.

„Ir kituose miestuose mes dirbame tokiu pat principu: pavadinimuose yra „Kristinos kiaulienos skyrelis“, „Linos daržovės ir vaisiai“. Kaip žmonės įpratę turguje bendrauti, vadinti vieni kitus vardais, tokiais pavadinimais mes ir dedam į  katalogą prekes“, – aiškino M. Verikas.

Pasak paslaugos teikėjo, su Klaipėdos „Naujojo turgaus“ populiariausių produktų pardavėjais sutartys yra sudarytos, dar su keletu yra derinamos. Tad mėsos produktus, vaisius, daržoves, naminius kiaušinius ar kitas tradicines gėrybes iš šios turgavietės jau galima užsisakyti.

Reklama Ikona, uždaryti