„Splius“ skelbia labiausiai su technologijomis draugaujančio mokytojo rinkimus

„Splius“ skelbia labiausiai su technologijomis draugaujančio mokytojo rinkimus
AA

Šiandien rytas kitoks, nes gatvėmis skuba vaikai, jaunuoliai su gėlėmis, juk šiandien Tarptautinė mokytojų diena! Praėjusiais metais „Splius“ net 10 rekomenduotų mokytojų iš skirtingų Šiaurės Vakarų Lietuvos miestų padovanojo metinę nemokamo interneto paslaugą!

Kokie buvo praėję mokslo metai ir kokią svarbą įgauna technologijos ugdymo procese, pakalbinome praėjusių metų laimėtojas „Romuvos“ progimnazijos mokytoją Vitaliją Samuilytę ir Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos mokytoją Laimą Rimkienę.

„Laimėti nemokamą internetą ir televiziją metams buvo neįtikėtina dovana Mokytojų dienos proga, nes visus metus dirbome nuotoliu. Greitas interneto ryšys buvo sėkmingų pamokų garantas, bet šiemet linkiu visiems dirbti mokyklose gyvai, kad galėtume ne tik mokyti, ugdyti, bet ir apkabinti savo mokinius“, – sako mokytoja L. Rimkienė, besidžiaugianti kontaktiniu mokymu.

„Nuotolinis mokymas(is) pandemijos metu tapo dideliu išbandymu visai švietimo sistemai ir kartu progresą skatinančiu veiksniu. Po ilgų ieškojimų, nežinomybės, kaip pastebėjo istorikas M. Nefas, „mūsų švietimas pagaliau įžengė į XXI amžių“, – cituoja „Romuvos“ progimnazijos mokytoja V. Samuilytė.

Reklama: Didžioji Kalėdinė Klaipėdos mugė

Pasak mokytojos Vitalijos, nuotolinis mokymas(is), iš pradžių įnešęs daug chaoso tiek mokiniams, tiek mokytojams, galiausiai leido stipriai patobulinti informacinių technologijų valdymo kompetencijas: „Šiandien sugrįžus į klases, mes, pedagogai, vis dažniau savo pamokose pasitelkiame informacines technologijas… O Mokytojų dienos proga kolegoms norėčiau palinkėti kasdienės energijos, tikėjimo savo darbo prasmingumu. Tegul jus lydi pagarba, sėkmė, įvertinimas.“

„Splius“ sveikina visus mokytojus su profesine švente ir kviečia mokyklos bendruomenes siūlyti labiausiai su technologijomis draugaujantį mokytoją, o mes mokytoją apdovanosime „Splius“ firminių prizų rinkiniu.

Kandidatus galite siūlyti čia - https://www.facebook.com/.../a.283562165.../4019870744785193

 


REKLAMINIS STRAIPSNIS

Ikona, uždaryti