Moksleiviai susipažino su bendrovėje gaminamos šilumos procesais

Moksleiviai susipažino su bendrovėje gaminamos šilumos procesais
AA

Praėjusią savaitę „Klaipėdos energijos“ centrinė katilinė sulaukė lankytojų. Plačiau sužinoti apie bendrovę, tiekiančią gyventojams ir įmonėms šilumos energiją patalpų šildymui ir karšto vandens ruošimui, panoro Klaipėdos Simono Dacho progimnazijos moksleiviai.

AB „Klaipėdos energijos“ viešosios komunikacijos atstovas Arūnas Liubinavičius ekskursijos metu moksleiviams smagiai bei įtraukiančiai pasakojo, kokias kuro rūšis bendrovė naudoja gaminti šilumai. Vaikai smalsiai domėjosi, kaip šiluma atkeliauja į mūsų namus, kokiomis žaliavomis ar būdais bei kiek mėnesių per metus šildome pastatus.

Ekskursijos dalyviai aplankė lauko erdvę ir katilų salę, kuriose įprastai kiti žmonės, ne bendrovės darbuotojai, patekti negali. Moksleiviams teko neeilinė galimybė pamatyti sandėlį, į kurį tiekiamas biokuras, katilų salėje apžiūrėti vandens šildymo ir garo katilus.

Tradiciškai tokios ekskursijos siūlomos vyresniųjų klasių moksleiviams, tačiau pagal susitarimą priimami ir žemesniųjų klasių moksleiviai, studentai, įvairių profesijų atstovų grupės ar smalsūs miestiečiai. Ekskursijų metu klaipėdiečiai supažindinami su elektros ir šilumos gamybos technologijomis bei procesais, ilgamete AB „Klaipėdos energijos” istorija.

Reklama Ikona, uždaryti