„Lidl“ skelbia, kaip parduotuvės dirbs per Velykas

„Lidl“ skelbia, kaip parduotuvės dirbs per Velykas
AA

Žemų kainų prekybos tinklas „Lidl“ praneša, kad šventinį sekmadienį, pirmąją Velykų dieną – kovo 31-ąją, parduotuvės nedirbs visoje Lietuvoje.

Antrąją Velykų dieną, pirmadienį, „Lidl“ parduotuvės veiks kaip įprasta.

Įprastu grafiku visos „Lidl“ parduotuvės dirbs ir dieną prieš Velykas, kovo 30-ąją.

„Kaip ir kasmet per didžiąsias šventes, Velykas visi mūsų darbuotojai galės daugiau laiko praleisti su savo šeimos nariais ir artimaisiais bei skirti jiems visą savo dėmesį. Nedirbti per didžiąsias metų šventes jau yra mūsų tradicija, kurią tęsiame ir toliau. Ši iniciatyva sulaukia palaikymo ne tik iš mūsų darbuotojų, tačiau ir iš klientų“, – teigė „Lidl Lietuva“ korporatyvinių reikalų ir komunikacijos vadovas Antanas Bubnelis.

„Lidl“ prekybos tinklas jau pradėjo ir šventinę prekybą – parduotuvių lentynose jau galima išvysti įvairiausių velykinių saldumynų, taip pat ir išskirtinį „Deluxe“ gurmaniškų produktų asortimentą, kuris „Lidl“ būna tik du kartus per metus, prieš didžiausias metų šventes.

„Jau ne vienerius metus pastebime, kad didžiosioms metų šventėms žmonės pradeda ruoštis anksčiau ir ilgesnio galiojimo produktus, taip pat šventines dovanas įsigyja anksčiau. Tai leidžia patogiau susiplanuoti šventinius pirkinius. Būtent todėl ir apie šventinį darbo laiką informuojame iš anksto, kad pirkėjai galėtų patogiai planuoti savo pirkinius. O parduotuvėse jau esantis velykinis asortimentas, kurio kainos draugiškos kiekvieno piniginei, bus palaipsniui pildomas iki pat švenčių“, – pasakojo A. Bubnelis.

Sprendimą nedirbti per Velykas „Lidl“ priima jau septintus metus iš eilės, kad visi įmonės darbuotojai galėtų šventes praleisti su artimiausias šeimos nariais. Prekybos tinklas taip pat turi tradiciją nedirbti ir per kitas didžiąsias metų šventes – pirmąją Kalėdų bei Naujųjų metų dieną. „Lidl Lietuva“ taip pat šalyje pasižymi kaip mokanti vienus aukščiausių atlyginimų mažmeninės prekybos rinkoje. Naujausiais portalo „Rekvizitai.lt“ duomenimis, šių metų sausio mėnesį vidutinis „Lidl Lietuva“ darbo užmokestis siekė 2037,84 eurus prieš mokesčius ir buvo didžiausias atlyginimas tarp didžiųjų mažmeninės prekybos tinklų.