„Lidl Lietuva“ planuoja įdarbinti apie 150 nuo karo nukentėjusių ukrainiečių

„Lidl Lietuva“ planuoja įdarbinti apie 150 nuo karo nukentėjusių ukrainiečių
AA

Norėdama padėti integruotis į Lietuvą atvykstantiems pabėgėliams iš Ukrainos, „Lidl Lietuva“ yra pasiruošusi į savo komandą priimti apie 150 ukrainiečių. Prekybos tinklas norintiems ukrainiečiams pasiūlys darbą 50-tyje parduotuvių visoje Lietuvoje, Kaune esančiame logistikos centre bei centrinėje buveinėje Vilniuje.

„Į Lietuvą atvykstant nuo karo nukentėjusiems ukrainiečiams, turime galimybę padėti jiems integruotis ir kviečiame prisijungti prie mūsų komandos. Nepaisant kalbos barjero, šie darbuotojai taps visaverčiais kolektyvo nariais, o jiems siūlomos darbo sąlygos ir naudos niekuo nesiskirs nuo atitinkamose pozicijose jau dirbančių žmonių“, – sako „Lidl Lietuva“ valdybos narė ir personalo vadovė Sandra Savickienė

Prekybos tinklas šiuo metu gali pasiūlyti darbą ukrainiečiams 50-tyje parduotuvių visoje šalyje. „Lidl Lietuva“ taip pat sudarys sąlygas ukrainiečiams įsidarbinti Kaune esančiame logistikos centre. Atvykstantiems žmonėms, atsižvelgiant į jų turimas kvalifikacijas, įmonė turės galimybę pasiūlyti ir įvairaus lygio darbo pozicijų centrinėje buveinėje Vilniuje.

Kaip ir visiems kitiems prekybos tinklo darbuotojams, naujai įdarbintiems asmenims priklausys įvairios papildomos naudos, pavyzdžiui, privatus papildomas sveikatos draudimas, finansiniai priedai. Prekybos tinklas šiems darbuotojams taip pat skris ir 100 eurų „Lidl“ dovanų korteles kaip paramą, kuri šiuo metu yra labai reikalinga. Ukrainiečiams bus suteikta ne tik finansinė parama, „Lidl“ darbuotojai taip pat laukia naujų kolegų ir yra pasiruošę suteikti visą reikiamą pagalbą.

Reaguojant į įvykius Ukrainoje, „Schwarz Group“, kurios dalis yra ir „Lidl Lietuva“, jau skyrė 10 mln. eurų dydžio paramą nuo karo nukentėjusiems ukrainiečiams. Už šią sumą pabėgėliams iš Ukrainos bus suteikta maisto, aprangos, higienos ir kitų prekių.

 „Lidl Lietuva“ taip pat aktyviai bendradarbiauja su „Maisto banku“, „Raudonuoju kryžiumi“ ir kitomis organizacijomis bei organizuoja paramą maisto produktais ir kitomis prekėmis. Be to, prekybos tinklas „Raudonajam Kryžiui“ jau perdavė daugiau kaip 2500 vnt. automobilinių vaistinėlių, kurios pasiekė tuos, kam šiuo metu jų reikia labiausiai.

Šiuo metu šalyje iš viso veikia 60 „Lidl“ prekybos tinklo parduotuvių 24-uose šalies miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje, Vilkaviškyje, Druskininkuose bei Rokiškyje.