Klaipėdoje statys naują maisto restoraną su pravažiuojamojo aptarnavimo funkcija

Klaipėdoje statys naują maisto restoraną su pravažiuojamojo aptarnavimo funkcija
AA

„Viremidos Investicijos“  planuoja naujo maisto restorano statybą Klaipėdoje, adresu Minijos g. 90.

„Statinio stilius: modernus, stačiakampių formų su išsikišušiais stogeliais, balkonais, vidinėmis ir išorinėmis pusiau uždaromis erdvėmis”, - rašoma projektiniame pasiūlyme.

 

Kol kas atskleidžiama, tik tai, kad tai bus maitinimo paskirties naujo pastato statybos. Tačiau projektas taip pat numato pravažiuojamojo aptarnavimo (ang. Drive through) aptarnavimo paslaugą, kai galima užsisakyti maisto neišlipus iš automobilio, todėl neatmetama galimybė, kad čia, galbūt, įsikurs visiems gerai žinomo, tarptautinio prekės ženklo greito maisto užkandinė.

 

Bendrasis pastato plotas – 359,37 m2, o statinio aukštis – 8,80 m. Restoranas taip pat turės ir 63 m2 balkoną.

“Statinyje numatoma lankytojų erdvės, virtuvės zonos bei reikalingos sandėliavimo, darbuotojų ūkinės patalpos, san. mazgai. Žmonėms su negalia pritaikytas keltuvas, pusiau uždari balkonai antrame aukšte skirti lankytojų reikmėms”, - rašoma projektiniame pasiūlyme.

Šiuo metu sklype esantys želdiniai bus panaikinami, greta, projekte numatytose vietose atsodinant ne mažesnį jų kiekį. Iš viso planuojama atsodinti net 18 vnt. : eglės, pociūgės arba gudobelės.

Į naująjį restoraną numatyti net du įvažiavimai: pirmasis atskiru projektu suprojektuotas iš Varnėnų gatvės, kitą patekimą suformuos iš Minijos gatvės, pro esamoje parkavimo aikštelėje numatomą įrengti pravažiavimą į vidinę sklypo gatvę. 

Pastatą projektavo O. Jankauskas (UAB „TS Projects“). 

Projektą viešai pristatys  2021 m. sausio mėn. 7 d. 15.00 val. nuotoliniu būdu.

Prisijungimo nuoroda. https://meet.google.com/dnf-vimv-eiz