Grįžti į naujienas

Klaipėdoje planuojami nauji svečių namai su viešo maitinimo ir prekybos patalpomis

#Verslas
Klaipėdoje planuojami nauji svečių namai su viešo maitinimo ir prekybos patalpomis
Data
Autorius
Kategorija
Verslas
Žymos
KLAIPĖDA
Dalintis
Facebook | El.paštu

Klaipėdoje, adresu Tauralaukio g. 1, planuoja statyti naujus svečių namus su viešo maitinimo ir prekybos patalpomis. Šiandien pateikti šio statinio projektiniai pasiūlymai. 

Projekto rengėjas UAB „A TEAM PROJECTS“, suprojektavo trijų aukštų pastatą su 42 antžeminėmis automobilių stovėjimo vietomis. 

Svečių namų vienatūris pastatas bus blokuojamas prie esamos parduotuvės pastato ir prie jo prisiderins savo plokščiuoju stogu, užstatymo plotu, tankumu, intensyvumu ir aukštingumu.

"Pirmame – aukšte projektuojamos viešo maitinimo ir prekybos patalpos, antrame ir trečiame aukštuose projektuojami svečių numeriai. Į svečių numerius patekimai numatyti iš pirmo aukšto įėjimo į pastatą. Svečių numeriams suprojektuoti kambariai turės atskirus vonios kambarius", - rašoma projektiniuose pasiūlymuose.

 

 

Taip pat teigiama, kad 9534m2 sklype įrengtas ir trukdantis pastato statybai vandens telkinys, kuris iki gaisrinių hidrantų įrengimo aplinkinėse Klaipėdos ir Tauralaukio gatvėse buvo naudojamas lietaus surinkimui ir pastatų išorės gesinimui, šiuo objekto projektavimu bus naikinamas.

 Žymos