Klaipėdoje atidaryta nauja „Lidl“ parduotuvė

Klaipėdoje atidaryta nauja „Lidl“ parduotuvė
AA

Prekybos tinklas „Lidl“ vasario 2 dieną atidarė naują parduotuvę Klaipėdoje, Gedminų mikrorajone, adresu Statybininkų pr. 18. Tai bus penktoji prekybos tinklo parduotuvė Klaipėdoje.

Kiekvieną dieną parduotuvė pirkėjų lauks nuo 7 iki 22 val. Greta parduotuvės esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje įrengtos ir dvi elektromobilių įkrovimo stotelės.

 

Parduotuvės atidarymo rytas sulaukė didelio klaipėdiečių susidomėjimo. Dar prieš atidarant parduotuvę jau rikiavosi eilės žmonių, norinčių tapti pirmaisiais parduotuvės lankytojais.

Naujosios parduotuvės salės plotas siekia apie 1400 kv. metrų, joje veikia 11 kasų – 5 iš jų standartinės, o 6 – savitarnos kasos. Patogioje lokacijoje atidaryta parduotuvė lengvai pasiekiama tiek pėsčiomis, tiek viešuoju bei asmeniniu transportu, ji taip pat išsiskiria nestandartine fasado spalva. Atsižvelgiant į Klaipėdos mieste vyraujančią architektūrą, parduotuvės spalva taip pat pritaikyta prie jos ir yra raudonos spalvos.

Atidarant parduotuvę prisidėta ir prie infrastruktūros bei vietos bendruomenės gerovės. Įrengta saugi, šviesoforais reguliuojama pėsčiųjų perėja, kitoje Statybininkų pr. pusėje perkelta ir atnaujinta autobusų stotelė, taip pat įrengtas daugiau nei 150 m ilgio pėsčiųjų ir dviračių takas. Prisidedant prie vietos bendruomenės gerovės, buvo įrengta nauja, apie 45 vietų, automobilių stovėjimo aikštelė. Naujoji parduotuvė išsiskiria išskirtiniu aplinkos apželdinimu. Prie parduotuvės bus pasodinta daug įvairios žalumos.

 

Ikona, uždaryti