Po beveik pusmetį trukusios Senojo turgaus renovacijos maloniais pokyčiais džiaugiasi ne tik pirkėjai, bet ir prekybininkai. Pasibaigus karantinui į halę žada persikelti ir prekyba vaisiais bei daržovėmis.
Halėje pakeistas apšvietimas, grindų dangos, sumontuotos naujos vitrinos. Grindų plytelės pasirinktos tokios, kad žiemą turgavietėje nebūtų slidu, taip pat nupirkta 15 naujų vitrinų-šaldytuvų. Halėje taip pat sutvarkyti nuotekų ir vandens tinklai, veikia kokybiška oro kondicionavimo sistema.
“Siekiame, kad turguje klaipėdiečiai ir miesto svečiai galėtų rasti visko, ko tik gali prireikti. Jaučiame, kad didėja prekybininkų susidomėjimas galimybe prekiauti Senajame turguje, čia vystyti smulkųjį verslą“, - teigė įmonės direktorius Viačeslavas Karmanovas.
„Palyginame turgaus būklę prieš pusmetį ir dabar: ji skiriasi kaip diena ir naktis. Laikinasis Senojo turgaus direktorius įsiklauso į mūsų poreikius, juos išgirsta ir įgyvendina. Tokio ūkiško turgaus tvarkymo dar nebuvome matę“, – permainomis džiaugiasi mėsos pardavėjai.
„Į darbą einame kaip į šventę. Įvyko dešimtis metų laukti pokyčiai. Tampame šiuolaikišku turgumi. Išeisime į pensiją laimingi“, – juokauja turgavietės senbuviai, prekiaujantys joje apie 30 metų. Jie vertina ir turgaus vadovo sprendimą pasamdyti apsaugos tarnybą, kuri padėjo išgyvendinti teritorijoje besibūriuodavusius asocialius asmenis.
Pokyčius Senajame turguje stebi bei pozityviai vertina ir miesto vadovai. „Mūsų senamiestis yra mažas, jaukus, jame turi būti turgus, kuriame žmonės norėtų lankytis, ateitų čia ne tik apsipirkti, bet ir pabendrauti, maloniai praleisti laiko, gal ne tik kažką įsigyti, bet ir parduoti – toks turgus yra mūsų siekiamybė“, – sakė Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Neniškis.