Muzikos prodiuserė ir atlikėja iš Klaipėdos pristato savo naują kūrinį

AA

Muzikos prodiuserė ir atlikėja KARO kilusi iš Klaipėdos, 2020 metų pabaigoje išleido savo debiutinį EP ,,Can’t Explain Emotion”. Tai buvo jos pirmasis prisistatymas publikai su savo kurtomis ir prodiusuotomis dainomis. Po metų pertraukos KARO pristato naują dainą ,,Don’t Change Us” bei savo pirmąjį videoklipą.

karo dainininkė

Šios dainos idėja atlikėjos gyvenime sukosi daugiau nei penkerius metus, nuo tada kai dainos bendraautorius Simon Ebenezer pasiūlė kurti kartu. KARO ir Simon‘as susipažino dar būdami studentai, gyvenantys gretimuose universiteto bendrabučiuose.

Po kelių pokalbių supratę, jog muzika užima labai svarbią dalį abiejų gyvenimuose, muzikantai nusprendė kartu pagroti bei paimprovizuoti. Vienos iš pirmųjų improvizacijos sesijų metu Simon’as pasidalino savo dainos idėja, kuri KARO paliko gilų įspūdį, tad ji pažadėjo šią dainą prodiusuoti. Bėgant metams buvo nemažai bandymų šiai dainai rasti tinkamą skambesį ir pagaliau, po 5 metų, buvo pasiektas galutinis rezultatas, kurį galima išgirsti šiandien.

Šiai dainai buvo nuspręsta sukurti ir klipą, kurio idėją sugalvojo bei režisavo patys dainos bendraautoriai. Prie muzikinio klipo kūrimo taip pat prisijungė jų draugas Bruno Locatelli, kuris padėjo įgyvendinti klipo idėją. „Don‘t Change Us“ ir jos muzikinis klipas yra trijų draugų, patikėjusių dainos ir istorijos idėja, projektas. 

Tiek pati daina, tiek klipas mena istoriją apie santykių pabaigoje vykstantį sprendimo priėmimą - suteikti dar vieną šansą ir bandyti toliau gyvenimu keliauti kartu, ar viską nutraukti ir pasukti savo keliu.

„Don‘t Change Us“ yra tarsi vidinis monologas, svarstymas, ką daryti toliau bei kokį galutinį sprendimą verta priimti. Dainos klipas buvo nufilmuotas Londone, jam buvo ieškoma brutalistinės architektūros lokacijų, atspindinčių dainos atmosferą - tai tarsi dar vienas santykių pabaigos sunkumą bei atšalimą vaizduojantis ženklas.

 

 

Ikona, uždaryti