Klaipėdietės atlikėjos Ingajos naujausią dainą grojo BBC radijo stotis

Klaipėdietės atlikėjos Ingajos naujausią dainą grojo BBC radijo stotis
AA

Solo atlikėja ir dainų kūrėja iš Klaipėdos – Ingaja rugpjūtį pristačiusi savo naują singlą „Awakening” šiandien gali pasigirti dar vienu pasiekimu. 

Jos singlą šeštadienio vakarą, rugsėjo 18 d., savo plačiai auditorijai grojo „BBC Music introducing" per BBC Merseyside radijo stotį.

Džiugia žinia atlikėja pasidalino savo facebook paskyroje, teigdama, kad didžiuojasi savimi ir yra be galo laiminga sukurtu kūriniu bei įdėtu darbu.

ingaja klaipeda

 

 

Reklama: Didžioji Kalėdinė Klaipėdos mugė

Ingajos singlas „Awakening” atspindi jausmą, kai viskas, ką žinojai, išnyksta, kai lieki vienas su savimi. Dainoje įprasminamas pabudimas iš sapno būsenos, kurioje dažnai gyvename ir pernelyg ilgai liekame neigimo būsenoje, nenorėdami pripažinti savo realybės.

Atlikėja sukuria savitą sapno pasaulio dimensiją, kurioje galima rasti atsakymus į realiame gyvenime ramybės neduodančius klausimus.

Solo atlikėja ir dainų kūrėja iš Klaipėdos – Ingaja – šiemet pateko į „Note Lithuania“ rinktinę, taip pat buvo atrinkta į top 100-uką festivalio „Liverpool Sound City” konkurse „Bandzai”.

ingaja klaipeda

Ingaja reprezentuoja Lietuvos kūrybinę įvairovę, vakarietišką charakterį, artumą gamtai. Atlikėja per muziką siekia užmegzti ryšį su klausytoju ir įkvėpti kitus savo vidinių, autentiškų tiesų paieškoms.  

Ikona, uždaryti