Lektorius iš Kanados Klaipėdoje ves nemokamus mokymus

Lektorius iš Kanados Klaipėdoje ves nemokamus mokymus
AA

Lapkričio 3 d., ketvirtadienį, nuo 11:00 – 16:00 val. Klaipėdos Studlende, Aula Magna salėje vyks nemokami vienos dienos pasitikėjimo stiprinimo, efektyvios komunikacijos bei verslumo mokymai, kuriuos ves daugiametę patirtį turintis lektorius iš Kanados.

Lancas Konstantinas yra tarptautinis oratorius, viešojo kalbėjimo mokytojas ir pasitikėjimo ugdytojas, kuris įsikūręs Kanadoje. Speakers University sėkmingai vykdo veiklą Kanadoje, Jamaikoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose, Pakistane ir Pietų Afrikoje.

Speakers University didžiuojasi mokydami ir aprūpindami suinteresuotus žmones ne tik kalbėjimo įgūdžiais, bet ir suteikdami jiems ryšius, išteklius ir konsultavimą, reikalingą pradėti savo verslą, judėjimą ar iniciatyvą.

 

Dalyvauti gali moksleiviai nuo 10 iki 12 klasės; universiteto studentai ir verslininkai, kurie nori išmokti viešosios kalbos meno.

Renginys taip pat yra atviras mokytojams ir mentoriams.

Registracija telefonu +37061215240 arba https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfsmifJJ89i-Z47fe2mheNmGTlApU5viA0X_SDWDuEjYW5pEQ/viewform?fbclid=IwAR35QQi7GNmon0PKaDFJxScm7dvgNTd0k129LOATpwpOKcH1zDltO1z14O8

mokymai klaipėda

Ikona, uždaryti