Klaipėdos valstybinė kolegija jungiasi į Lietuvos trispalvių jūrą

Klaipėdos valstybinė kolegija jungiasi į Lietuvos trispalvių jūrą
AA

Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos išvakarėse Klaipėdos valstybinės kolegijos Verslo fakulteto fasadas (Jaunystės g. 1) nutviekstas geltonai, žaliai ir raudonai.

„Vasario 16-oji simbolizuoja mūsų dvasios stiprybę ir ryžtą. Išlikime stiprūs, vieningi ir tikintys savo jėgomis, nepraraskime tikrųjų vertybių, saugokime iškilią istoriją ir tradicijas, puoselėkime toleranciją ir pagarbą vienas kitam“, – kviečia Klaipėdos valstybinės kolegijos direktorė Gražina Markvaldienė.

Ant Kolegijos Verslo fakulteto pastato trispalvės šviesos įjungtos vasario 15 d. ir švies iki vasario 18 d. ryto. Šitokiu būdu Kolegijos bendruomenė švenčia Lietuvos valstybės atkūrimo dieną.

Šimtametę patirtį sukaupusi Klaipėdos valstybinė kolegija yra trečia pagal dydį Lietuvoje. Šiuo metu kolegijoje studijuoja beveik 2 tūkst. 600 studentų iš visos Lietuvos. Kasmet auga ir studijas Kolegijoje besirenkančių užsieniečių skaičius.

Kolegijoje įkurti trys fakultetai – Verslo, Sveikatos mokslų ir Technologijų, kuriuose įgyvendinamos 23 studijų programos. Kolegijoje savo žiniomis dalijasi beveik pustrečio šimto dėstytojų, turinčių didelę praktinio darbo patirtį.

Remiantis praėjusių metų studentų priėmimo duomenis, Klaipėdos valstybinė kolegija priėmė daugiausiai pirmakursių į bakalauro studijas uostamiestyje.

Ikona, uždaryti