Padėkota 44 metus ligoninėje išdirbusiai bendrosios praktikos slaugytojai Danutei Babonienei

Padėkota 44 metus ligoninėje išdirbusiai bendrosios praktikos slaugytojai Danutei Babonienei
AA

Keturi darbo dešimtmečiai - Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuje. „44 gyvenimo metus - tiek bendrosios praktikos slaugytoja Danutė Babonienė skyrė darbui Respublikinės Klaipėdos ligoninės Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuje. Jame karjerą Danutė pradėjo iš karto po studijų medicinos mokykloje", - rašoma Respublikinės Klaipėdos ligoninės pranešime.

klaipėdos ligoninė reanimacija

Pavasarį slaugytoja Danutė pažymėjo garbingą jubiliejų, o rudenį kolektyvas ją išlydėjo į užtarnautą poilsį. Už ilgametį profesionalų darbą D. Babonienei įteikta padėka.

reanimacija klaipėda„Danutė tiesiog gimusi būti slaugytoja. Atsakinga, rūpestinga, pareiginga, nuovoki ir sugebanti greitai priimti tinkamus sprendimus, Danutė buvo mėgstama ir pacientų, ir kolegų. Kiekvienam pacientui ji rasdavo šiltą paguodos žodį, nuramindavo“, - sakė Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus vyresnioji slaugytoja Milda Vitkauskaitė.

Pasak vyr. slaugytojos, Danutė domėjosi slaugos naujovėmis, žinias gilindama įvairiose konferencijose, kvalifikacijos kėlimo kursuose bei mokymuose.

Sukauptomis žiniomis slaugytoja D. Babonienė mielai dalijosi su kolegėmis, o sukauptą patirtį atsakingai perduodavo studentams, RKL atliekantiems slaugos praktiką.

„Mes labai džiaugiamės ir didžiuojamės savo komandoje turėję tokią profesionalę slaugytoją, kuri buvo ne tik puiki darbuotoja, bet ir nuoširdi patarėja, mokytoja“, - sakė vyr. slaugytoja Milda Vitkauskaitė.

Naują gyvenimo etapą pradedančiai slaugytojai Danutei kolektyvas linkėjo stiprios sveikatos, laimės ir gražių bei džiugių gyvenimo akimirkų.

Reklama Ikona, uždaryti