Naujais metais Klaipėdoje dar daugiau dėmesio savo sveikatai

Naujais metais Klaipėdoje dar daugiau dėmesio savo sveikatai
AA
VEIKLOS VAIKAMS IR JAUNIMUI ir toliau džiugins visapusiškai sveikatai naudingomis Aikido treniruotėmis vaikams ir paaugliams, kurių metu siekiama subalansuoti ne tik fizinę, bet ir psichinę savijautą, sustiprinti pasitikėjimą savimi, kontroliuoti emocijas, į situacijas mokytis pažvelgti ramiai, be didelio streso.
VEIKLOS ŠEIMOMS esamus ir būsimus tėvelius kvies prisijungti prie gausios Sveikos šeimos akademijos bendruomenės ir  pagilinti turimas žinias naudingose paskaitose apie gimdymą, kūdikio priežiūrą pirmaisiais gyvenimo mėnesiais, pogimdyvinę depresiją, naujagimio ir kūdikio maitinimą ir t.t. Teorinę veiklų šeimoms dalį, kaip ir įprastai, papildys mankštos besilaukiančioms mamoms ir mamoms su kūdikiais. Taip pat tėveliai kartu savo atžalomis mielai laukiami ir sensoriniame kambaryje, kuriame, pasitelkiant kvapų, vaizdų ir garsų pagalbą, pasineriama į tikrą pojūčių jūrą - po valandėlės relaksacijos tokioje aplinkoje išeisite pailsėję, atsipalaidavę ir puikiai nusiteikę!
VEIKLŲ DARBINGO AMŽIAUS ŽMONĖMS organizatoriai šį mėnesį kvies išbandyti populiarias Aikido treniruotes suaugusiems arba energiją užkursiančius Solo Latino šokius, kurių metu išmoksite kubietiškosios čia čia čia, Dominikos respublikos bachatos, salsos, braziliškosios sambos, džaivo ir romantiškosios rumbos. Dar keletas puikių pasiūlymų - Urbact projekto „Žaidimų paradigma“ veiklų organizatorių inicijuotas protmūšis apie istoriją bei taktilinių (rankų darbo, reljefinės iliustruotos knygos) knygelių kūrimo dirbtuvės. Abi šios veiklos skirtos jaunimui iki 29 m. ir asmenims nuo 55 m. Programos „Širdies ritmu“ dalyviai šį mėnesį bus kviečiami išbandyti savimasažą su volu bei sudalyvauti naudingoje paskaitoje apie neigiamus ir teigiamus riebalus mūsų gyvenime. Programa „Širdies ritmu“ – tai širdies, kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto rizikos grupių asmenų sveikatos stiprinimo programa. Joje laukiami 40-65 m. asmenys, turintys vieną ar kelis rizikos veiksnius: antsvorį, padidėjusį AKS, pulsą, padidėjusią gliukozės ar cholesterolio koncentraciją kraujyje bei turinčius žalingų įpročių.
VEIKLŲ, SKIRTŲ 55+ AMŽIAUS GRUPĖS ASMENIMS (projekto „Klaipėdos miesto tikslinių gyventojų grupių sveikos gyvensenos skatinimas“ veiklos), organizatoriai sausį kvies jungtis į užsienio kalbos kursus „Ispanų kalba linksmai“,kurių metu ne tik mokysitės naujos kalbos, bet ir efektyviai lavinsite atmintį ir gerai praleisite laiką bendraminčių apsuptyje. Kaip ir įprastai, tęsiama puikių dalyvių atsiliepimų sulaukusi programa „Judu sveikai“, praktinės griuvimų prevencijos pamokos, itin aktualios vyresnio amžiaus žmonėms ir lėtinių neinfekcinių ligų prevencinė programa, skirta 60+ amžiaus asmenims, kurią sudaro daugiakomponentės veiklos, kurių metu daugiausiai dėmesio skiriama kasdienėms fizinio aktyvumo treniruotėms ir matavimams, skirtiems įvertinti pasiektą pokytį.
Reklama Ikona, uždaryti