Metų jaunąja gydytoja rezidente išrinkta Rugilė Pikturnienė

Metų jaunąja gydytoja rezidente išrinkta Rugilė Pikturnienė
AA

Klaipėdos savivaldybės organizuotuose Lietuvos medicinos darbuotojų dienai skirtuose apdovanojimuose metų jaunąja gydytoja rezidente išrinkta Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė“ gydytoja chemoterapeutė Rugilė Pikturnienė.

Jaunosios gydytojos teigimu, šis laimėjimas – ne tik jos, tačiau ir visos komandos nuopelnas.

„Labai lengva būti sėkmingu mediku, kai tave supa nuostabus, draugiškas, profesionalus kolektyvas. Itin svarbus ir mano darbovietėje gydytojų požiūris į rezidentą – kaip į kolegą, su kuriuo noriai dalijamasi žiniomis. Belieka atkakliai dirbti, tačiau svarbiausia – dirbti iš širdies. Mane džiugina ne tik pasiekimai, bet ir kasdienis darbas, atliekamas su atsidavimu bei besąlygine meile žmogui“, – šypsodamasi sako laureatė.

Jaunajai gydytojai medicina – tai daugiau nei profesija – tai gyvenimo būdas. Gimusi ir augusi medikų šeimoje Rugilė jau vaikystėje svajojo ir pati tapti gydytoja bei dirbti Klaipėdos krašto pacientų sveikatos labui.

 

Savivaldybė apdovanojo medikus dar trijose kategorijose: „Metų gydytojo“, „Metų slaugos specialisto“ ir „Metų sveikatos apsaugos darbuotojo“.

Šioms kategorijoms ligoninė taip pat buvo nominavusi būrį savo darbuotojų:

Nominacijoje „Metų gydytojas“ – filialo „Klaipėdos ligoninė“ Akių ligų skyriaus vedėja Jurgita Juotkienė, filialo „Jūrininkų ligoninė“ Širdies ir kraujagyslių radiologijos skyriaus vedėjas Aurimas Knokneris.

Nominacijoje „Metų slaugos specialistas“ – filialo „Klaipėdos ligoninė“ Nervų ligų skyriaus vyresnioji slaugos administratorė Irina Šleiterienė, filialo „Jūrininkų ligoninė“ Ambulatorinių konsultacijų skyriaus bendrosios praktikos slaugytoja Daina Vaitkevičienė.

Nominacijoje „Metų sveikatos apsaugos darbuotojas“ – filialo „Klaipėdos ligoninė“ Hospitalinių infekcijų profilaktikos ir kontrolės skyriaus vedėjas Sigitas Griškonis, filialo „Jūrininkų ligoninė“ Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus kineziterapeutė Svetlana Gromovaja.