Klaipėdos universiteto ligoninės Neišnešiotų naujagimių skyrius nuo šiol tapo dar jaukesnis

Klaipėdos universiteto ligoninės Neišnešiotų naujagimių skyrius nuo šiol tapo dar jaukesnis
AA

Klaipėdos universiteto ligoninės Neišnešiotų naujagimių skyrius nuo šiol tapo dar jaukesnis. Jo sienas papuošė fotomenininkės Kristinos Norbutienės (Happy Poeple Photograhpy) paveikslai ant drobės.

Ligoninei dovanotų darbų parodoje autorė kviečia pažvelgti į naujos gyvybės grožį ir trapumą, prisiliesti prie jausmo, kurį išgyvena artimieji. K. Norbutienė atkreipia dėmesį į nuo pirmųjų gyvenimo akimirkų atsiradusį naujagimio ryšį su kitais šeimos nariais.

„Naujagimystės etape telpa tiek daug meilės, džiaugsmo, nerimo, dėkingumo, rūpesčio, tikėjimo, vilties. Labai džiaugiuosi ir jaučiu prasmę galėdama prisiliesti prie šių akimirkų išsaugojimo. Dalintis gera – jei mano fotografijos pradžiugins mažųjų kovotojų šeimas ar bet kurį pro jas praeinantį – būsiu laiminga”, – sako parodos autorė.

ligoninė

Pasak fotomenininkės, naujagimių fotografija yra gana specifinė sritis, reikalaujanti kantrybės, švelnumo ir papildomų žinių, kadangi mažyliai fotografuojami pirmosiomis jų gyvenimo savaitėmis.

Fotografė Kristina Norbutienė naujagimius fotografuoja aštuonerius metus ir yra įamžinusi kelis šimtus mažylių. Ji dalijasi savo talentu ir veda privačius mokymus fotografams, o savo darbais prisideda prie įvairių socialinių iniciatyvų.

Naujagimių fotografijos paroda ligoninę pasiekė ankstuko Benedikto mamos Deimantės Kerienės dėka.

Tikime, kad šios fotografijos padės geriau pasijusti, greičiau sveikti bei suteiks džiugių emocijų šeimoms, kurios ligoninėje su ankstukais praleidžia ne vieną savaitę.

Ikona, uždaryti