Klaipėdos universitetinės ligoninės vadovui – garbingas apdovanojimas

Klaipėdos universitetinės ligoninės vadovui – garbingas apdovanojimas
AA

Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų vadovai (KPPA) Klaipėdos universitetinės ligoninės vyriausiajam gydytojui prof. habil. dr. Vinsui Janušoniui įteikė garbingą Padėkos ženklą.

 

„Vienas aukščiausių Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų apdovanojimų – Padėkos ženklas, skirtas Klaipėdos universitetinės ligoninės vadovui už ilgametę veiklą Klaipėdos ir viso regiono gyventojų sveikatos labui, vadovavimą ir priimtus sprendimus koronavirusu 2020-2022-aisiais metais.

Ypatingai sunkiu laikotarpiu, pandemijos laikotarpiu, sugebėjote sutelkti visas įmanomas pajėgas ir dirbti drauge. Būvote vedliais kovoje su koronavirusu. Visų rūmų narių vardu dėkojame ligoninės bendruomenei už pasiaukojamą darbą ir puikų pandeminės situacijos suvaldymą. Taip pat didžiuojamės, kad Jūsų ligoninė dešimtečius išlaiko lyderių pozicijas diegiant naujausias technologijas, taikant efektyviausius gydymo metodus ir garsina Klaipėdos miesto vardą“, - įteikdami apdovanojimą kalbėjo KPPA administracijos generalinis direktorius Viktoras Krolis, tarybos prezidentas Vladas Peskovas, viceprezidentai Aloyzas Kuzmarskis, Gražvydas Šimkus.

Klaipėdos universitetinė ligoninė jau daugiau kaip 20 metų yra Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų narė.


„Dėkojame už išskirtinį verslo bendruomenės įvertinimą. Džiaugiamės, kad Klaipėdos universitetinės ligoninės veikla buvo pastebėta. Tikimės, kad abipusis bendradarbiavimas su Klaipėdos verslininkais išliks“, – teigė prof. habil.dr. V. Janušonis.