Klaipėdoje vyks tarptautinė žalioji olimpiada

Klaipėdoje vyks tarptautinė žalioji olimpiada
AA
Sausio 8-9 dienomis uostamiestyje susitiks ekologijos ir aplinkos technologijų temomis besidomintis jaunimas iš Lietuvos, Lenkijos, Vokietijos, Danijos bei Švedijos - studentai ir vyresniųjų klasių moksleiviai varžysis žaliojoje olimpiadoje "5R" (Reduce, Reuse, Recycle, Remove, Replace). Dalyviai įgis vertingos patirties apsilankymų įvairiose Klaipėdos įmonėse metu - susipažins su jų veikla, įdiegtais aplinkai draugiškais sprendimais.
Renginys, kurio šeimininku taps Klaipėdos universitetas, turėtų suburti per keturias dešimtis 16-25 metų amžiaus jaunuolių. Individualios užduotys moksleiviams ir studentams ruošiamos bendradarbiaujant su į renginį įsitraukusiomis įmonėmis bei organizacijomis, kurių gretose - ir Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas bei jo bendruomenės atstovai. Planuojama, kad renginio dalyviai turės galimybę susipažinti su ekologišką vandens transporto priemonę vystančiu startuoliu "Popa Boat" ir jo komanda, apsilankys Verslo inkubatoriuje veikiančioje eksperimentinėje krevečių auginimo bazėje. 
Tarptautinė žalioji  olimpiada organizuojama įgyvendinant tarptautinį projektą SB BRIDGE - Building bridges for green tech future.
Reklama Ikona, uždaryti