„Wolves“ – nauja Brazio stotelė

„Wolves“ – nauja Brazio stotelė
AA

Vilniaus „Wolves“ pranešė, kad į asistento poziciją pasikvietė Mindaugą Brazį, kuris neseniai neteko darbo Klaipėdos „Neptūne“.

Vilniaus „Wolves“ trenerių štabą sustiprino Mindaugas Brazys. 41-erių krepšinio specialistas komandoje užims asistento vietą ir kartu su Mariumi Leonavičiumi talkins vyriausiajam treneriui Nedui Pacevičiui.

Brazys pusantro sezono dirbo Klaipėdos „Neptūno“ komandos vyriausiuoju treneriu. Šiame poste jis pakeitė į Japoniją dirbti išvykusį Dainių Adomaitį, kurio štabe dirbo ne vienerius metus.

„Džiaugiuosi, kad ieškant trenerių štabo pastiprinimo ir tarp kandidatų atsiradus Mindaugo pavardei, klubo vadovybė pritarė mano norui pakviesti šį krepšinio specialistą prisijungti prie mūsų komandos, – apie naująjį „Wolves“ trenerį kalbėjo Pacevičius. – Mindaugas yra vienas iš labiausiai patyrusių trenerių-asistentų, daugiau nei sezoną vadovavo „Neptūnui“. Jis puikiai pažįsta vietinę lygą. Todėl šis atvykimas bus akivaizdus mūsų štabo sustiprinimas. Mindaugas mums padės tiek treniruočių procese, tiek ruošiantis rungtynėms.“

Be laikotarpio „Neptūne“, Brazys per savo karjerą yra dirbęs Kauno „Žalgirio“, Panevėžio „7bet-Lietkabelio“, Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ir Vilniaus „Ryto“ klubuose, taip pat darbavosi Lietuvos vyrų ir U18 jaunių vaikinų rinktinėse.

Naujose pareigose Brazys oficialiai debiutuos kovo 2 d., kai „Wolves“ Telšiuose susitiks su Mažeikių „M Basket-Delamode“.

 

basketnews