Tarptautinę moters dieną Klaipėdoje vyks nemokamas šventinis moterų sporto vakarėlis

Tarptautinę moters dieną Klaipėdoje vyks nemokamas šventinis moterų sporto vakarėlis
AA

Kovo 8-ąją mados ir verslo centre „Herkaus galerija“ moterų ir merginų laukia neįtikėtinos staigmenos! Herkaus galerijoje įsikūręs Kangoo Jumps centras kviečia uostamiesčio gyventojas dalyvauti nemokamoje šventinėje Kangoo Jumps treniruotėje. Nemokamas moterų sporto vakarėlis vyks Herkaus galerijos I aukšte, kuriame jau ne pirmą kartą susitinka entuziazmu pulsuojantys treneriai ir sportiškai nusiteikę klaipėdiečiai.

Tarptautinės moterų solidarumo dienos staigmenos

Kangoo Jumps treniruotę organizuojančios instruktorės kviečia niekada nebandžiusias moteris ir merginas išdrįsti išbandyti smagų sportą. Kovo 8-tąją 19.00 val. klaipėdietės kviečiamos šventiškai nusiteikusių moterų būryje pasisemti geros nuotaikos ir energijos visai likusiai savaitei. Instruktorės pažada, kad laimės hormonų kiekį padidinsite dvigubai, nes šokinėjimo metu fiksuojamas itin aktyvus laimės hormonų gaminimasis.

Renginio metu dalyvės turės išskirtinę galimybę dalyvauti parodomojoje treniruotėje, kurios metu nuotaikingos muzikos apsuptyje bus rodomi nesudėtingi šokių žingsneliai bei atliekami kūno stiprinimo pratimai. Renginio metu planuojama dalyves nustebinti net išskirtiniais prizais! Organizatoriai pažada, kad dėl prizų teks susirungti ne tik sportinėse užduotyse, bet bus patikrinta ir susirinkusiųjų dalyvius atmintis!

Tarptautinę moters dieną Klaipėdoje staigmenos stebins pirmąsias užsiregistravusias į nemokamą renginį. Norinčioms Kovo 8-tąją švęsti kartu būtina užsiregistruoti iš anksto. Vietų skaičius yra ribotas. 

REGISTRACIJA BŪTINA: https://forms.gle/DpC5KaKdPntwRU7LA

Treniruočių metu bus naudojami Kangoo Jumps šokinėjimo batai, kurie saugiai fiksuoja koją, o batuose įmontuota IPS spyruokliavimo sistema užtikrina, kad kiekviename žingsnyje būtų absorbuojamas fizinės veiklos poveikis ir mažinamas smūgių su kietu paviršiumi sukeliamas efektas.

Kangoo Jumps treniruotės rekomenduojamos žmonėms, norintiems pasiekti maksimalų kūno energijos panaudojimą per kuo trumpesnį laiką ir užtikrinti minimalią riziką patirti sportines traumas. ?

Rekomenduojama turėti sportinę aprangą, ilgesnes kojines ir vandens.

Treniruotė bus fotografuojama ir filmuojama. Nuotraukos bus naudojamos soc. tinkluose.

Treniruotė vyks Herkaus galerijos I aukšte.

 

Kangoo Jumps treniruotės

Kangoo Jumps treniruotės skirtos visų amžių grupių ir įvairaus fizinio pasirengimo žmonėms.Treniruočių metu bus naudojami Kangoo Jumps šokinėjimo batai, kurie saugiai fiksuoja koją, o batuose įmontuota IPS spyruokliavimo sistema užtikrina, kad kiekviename žingsnyje būtų absorbuojamas fizinės veiklos poveikis ir mažinamas smūgių su kietu paviršiumi sukeliamas efektas.

Kangoo Jumps treniruotės rekomenduojamos žmonėms, norintiems pasiekti maksimalų kūno energijos panaudojimą per kuo trumpesnį laiką ir užtikrinti minimalią riziką patirti sportines traumas. Naudojant Kangoo Jumps batus ir atliekant instruktoriaus rodomus pratimus fiksuojamas 30 proc. didesnis kalorijų sudeginimas, nei atliekant panašaus pobūdžio pratimus su įprasta sportine avalyne.