Su čempiono diržu grįžęs Maslobojevas: niekas nesitikėjo, kad žmogus iš tokios šalies daužys visą elitą

Su čempiono diržu grįžęs Maslobojevas: niekas nesitikėjo, kad žmogus iš tokios šalies daužys visą elitą
AA

35-erių metų Sergejus Maslobojevas sekmadienio popietę grįžo iš Arnhemo, Nyderlandų, kur surengtame didžiausiame „Glory“ organizacijos metų renginyje „Collision 4“ iškovojo pussunkio svorio kategorijos čempiono titulą.

maslobojevas kuvalda


 

Lietuvos sportininkas po penkių raundų kovos nugalėjo 30-metį marokietį Tariką Khbabezą iš išpildė savo svajonę. Trys teisėjai iš penkių skyrė pergalę lietuviui ir būtent jis buvo paskelbtas dvikovos nugalėtoju – ir pirmuoju „Glory“ organizacijos pasaulio čempionu. Vilniaus oro uoste triukšmingai sutiktas Sergejus pripažino, kad kova buvo itin sudėtinga. 

Vilniaus oro uoste triukšmingai sutiktas Sergejus pripažino, kad kova buvo itin sudėtinga.

„Iki trečio raundo aš labai gerai judėjau, o vėliau nebegalėjau išnaudoti viso savo arsenalo, teko improvizuoti. Penktame raunde išvis nebesupratau, kas vyksta, atrodė, kad esu kosmose, bet ne nuo varžovo smūgių, o labiau dėl perdegimo ir to didelio noro laimėti. Tačiau kažkaip atstovėjau, padariau tai, ką turėjau padaryti, ir parvežiau šitą mažylį namo“, – rodydamas į per petį permestą čempiono diržą kalbėjo S. Maslobojevas.

kuvalda

 

Klaipėdietis atskleidė, kad jo triumfas tapo šoku ir turnyro organizatoriams.

„Būti čempionu yra nuostabus jausmas. Patys organizatoriai buvo šokiruoti ir sakė, kad apie Lietuvą nelabai buvo girdėję, o čia atsirado žmogus iš tos šalies, kuris daužo visą tos svorio kategorijos elitą. Su tuo jie mane ir pasveikino“, – šypsodamasis pasakojo Kuvalda vadinamas atletas.

Paklaustas, kokia yra kita jo svajonė, kovotojas karjeros ateities planais nesidalino.

„Dabar svajoju apie atostogas, nes dvi vasaras iš eilės neturėjau jokio poilsio – visą laiką praleidau sporto salėse. Pagaliau iškovojau tą išsvajotą čempiono diržą, o dabar tiesiog noriu pailsėti: skirti savo dėmesį ir laiką vakams bei žmonai, atsidėkoti jiems“, – teigė jis.

Iš viso per kikbokso karjerą S. Maslobojevas yra pasiekęs 35 pergales, o nuo 2015-ųjų rugpjūčio pralaimėjo vos vieną kartą.

 

delfi

 

Ikona, uždaryti