Šiandien Dangės upėje - Vandens sporto festivalis ir sporto įrangos ekspozicija

Šiandien Dangės upėje - Vandens sporto festivalis ir sporto įrangos ekspozicija
AA

Vandens sporto mėgėjai Liepos 6-ąją - Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) ir Tautiškos giesmės dieną minės aktyviai ir sportiškai. Danės upėje nuo ankstyvo ryto veiklos turės tiek žvejai mėgėjai, tiek irklavimo sporto profesionalai, tiek įvairias vandens sporto rungtis norintys išbandyti klaipėdiečiai ir miesto svečiai.

vandens sporto šventė klaipėda

Be daugybės nemokamų sporto rungčių ir atrakcijų, visi norintieji nuo 10 iki maždaug 17 val. galės susipažinti su vandens sporto įrangos ekspozicija. Ji bus išrikiuota Danės skvere netoli fontano ir renginio scenos.

Ekspozicijoje bus pristatytos ne tik įprastos akademinio irklavimo, baidarių ir kanojų valtys, bet ir mažiau kam žinomos skirtingų rūšių baidarės: skirtos čiuožti bangomis, skirtos plaukimui jūrose, skirtos žvejybai.

Taip pat bus pristatytos ir sparčiai populiarėjančios pakrančių irklavimo valtys. Pastaroji sporto šaka artimiausiu laiku planuojama įtraukti net į olimpinių žaidynių programą.

Ekspozicijos metu galėsite plačiau susipažinti ir Klaipėdos irklavimo sporto istorija.

 

Renginio organizatoriai visus ragina aktyviai įsilieti į Vandens sporto festivalio veiklas ir neišsigąsti, jei iš dangaus ir pakrapnos lietus.

Festivalio vieta - Danės skveras ir Danės upė nuo Irklavimo centro iki burlaivio „Meridianas“.

Visur planuojama daugybė veiklų.

 

PROGRAMA

VANDENS SPORTO ŠVENTĖ KLAIPĖDA

Ikona, uždaryti